Yeni ve Orijinal Yilbaşi Mesajlari

Yepyeni bir yılı karşılamak için hayatımızda hiç bu kadar hazır hissetmemiştik; öyle ki pek çoğumuz 2021’i uğurlamak için gün sayıyoruz… İnsanlık tarihi için türlü türlü zorlu sınavlarıyla anılacak olan 2021, yerini 2022 yılına bırakırken sen de yeni maceralar ve mümkünse mutlu günler için heyecanını ve umudunu korumalısın! Yer yeni yıl, yepyeni umutlar ve gelecek hedeflerini içinde barındırır. Bu nedenle sen de tüm gücünü, inancını ve enerjini toparlayıp 2022 yılına bomba gibi bir giriş yapabilirsin!
Yeni ve Orijinal Yılbaşı Mesajları 2022


Yeni ve Orijinal Yılbaşı Mesajları 2022 Özel 22


Sevgilin, dostun, ailen, akrabaların, iş veya okul arkadaşların ya da yakınların için yılbaşı hediyesi almayı planlıyorsan üzerinde küçük bir kartla yılbaşı mesajı gönderebilirsin! Mutluluk veren yeni yıl dilekleri ve anlamlı sözleri senin için hazırladığımız listenin içinden seçip dilediğin kişiye sunabilirsin. Böylece hem aldığın hediyeye müthiş bir anlam yüklemiş hem de bu kartı hediye ettiğin kişiye tüm samimiyetini göstermiş olacaksın. 


Yerli ve yabancı kaliteli marka devlerini online olarak tek platformda buluşturan, güvenli alışverişin adresi ecanta editör ekibi olarak şimdiden tüm iyi şansın seninle olacağı sağlıklı, mutlu ve iyiliklerle dolu keyifli seneler dileriz!


Tebrikler! 2021 yılında göstermiş olduğun üstün gayret ve başarılarından dolayı 2022 yılına giriş yapabilmeye hak kazandın! Seni kutlar, azim ve istikrarında süreklilik dilerim… Mutlu seneler!


Yeni yılda sana, sevdiklerine ve ailene hayallerinin daha da ötesinde sağlıklı, huzurlu, mutlulukla dolu günler dilerim. İyi seneler!


2022 yılında daha önce ertelediğin, gerçekleştiremediğin tüm hedeflerine ulaşma yolunda şans; kalbinde doyasıya mutluluk; sevdiklerine ve tüm ailene sağlık dilerim. Mutlu, huzurlu yıllar!


2021 yılını tek parça halinde atlatmış biri olarak önünde aşamayacağın engeller yok; sadece motivasyona ihtiyacın var! Kendine ve hayallerine sıkı sıkı tutunarak hızlı yol alabileceğin başarılı bir yıl dilerim. Mutlu seneler!


En kötü yılın 2021 olsun o da geçti gitti çoktan! 2022 sana tüm güzelliklerini, bereketini ihtişam ve bollukla getirsin. İyi şans ve mutluluk seninle olsun. Gülücüklerle dolu anılar biriktirebileceğin yeni bir yıl dilerim…


Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2022 yılına girmek üzere olduğumuz şu günlerde tüm dileklerini gerçekleştirebileceğin tüm gücü ruhunda toplayabilmeni dilerim. İyi seneler!


Yaşamın boyunca yıllar, mutlu yarınlar, sağlıklı ve huzurlu günler her daim seninle olsun. Mutlu seneler!


Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum… Sen de yarınlara umutla bakabileceğin, gözlerinde hayat enerjisinin her daim parlak ve canlı olacağı zinde bir yıl dilerim. Mutlu seneler!


Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın… Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantın boyu karşılaştığın zorluklardan çok daha güçlenerek ve ders alarak kolayca çıkmanı temenni ederim. İyi seneler!


2022 yılında sağlık, mutluluk, bereket, bol kazanç ve doyasıya aşk seninle olsun. Neşe dolu yıllar!


Hoş geldin 2022! Bu kartı okuyan kalpli insanın ruhunda neşe ve canlılık her daim güneş gibi sıcacık olsun! Mutlu seneler dilerim…


2022 yılında tüm dileklerini gerçekleştirebilecek mucizevi şansı, bolluk ve bereketi kolaylıkla hayatına çekebilmeni, pozitif enerjileri ve sağlığı her daim yanıbaşında dilerim. Yeni yılın en içten dileklerimle kutluyorum. Sana ve sevdiklerine musmutlu seneler!


2022 yeni yılınızı içtenlikle kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler, iyi seneler!


Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler! Senin için 2022 senesinin, ileriki yıllarda ‘iyi ki’lerle hatırlayacağın, gülümseyerek anlatacağın, hatırladıkça mutlu olacağın bir yıl olmasını tüm samimiyetimle diliyorum. Mutlu ve sağlıklı seneler!


Tüm sessizlikleri gülüşlerinin, şen kahkahalarının dolduracağı eğlenceli bir yıl dilerim. Sana ve sevdiklerine mutlu seneler, nice yıllar!


Geleceği oluşturacak her yeni yılın, günün ve dahi saatin sana mutluluk, heyecan, yaşam enerjisi, şans ve sağlık getirmesini içtenlikle diliyorum. Kucak dolusu sevgiler, mutlu seneler!


Geçmişi affedip, derslerini olgunlukla karşılayıp yeni yılın mutluluk dolu günlerine kucak açmanın zamanı geldi! 2022 yılında keyif alacağın, gülücüklerinle çevrene neşe saçacağın harika anılar biriktirmeni diliyorum. Nice mutlu, ve sağlıklı yıllar!


Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Adımların seni hedeflerine, hayallerindeki mutluluğa büyük bir kararlılıkla götürsün. Yeni yılın kutlu olsun!


Mutlu insan kendisine ve sevgisine güvenendir… Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda 2022 sana tüm güzellikleri sevgiyle, bereketle getirsin. Mutlu yıllar!


Yeni yılda seni mutlu edecek müjdeler bolca gelsin! Sağlığının, sahip olduklarının ve sevdiklerinin kıymetini bileceğin, kendini keşfetme yolunda emin adımlarla yürüyebileceğin bolluk ve şans dolu 2022 dilerim. Mutlu, huzurlu, keyifli seneler!


Karşılamakta olduğumuz 2022 yılında hayallerini gerçekleştirebilme younda ihtiyacın olan tüm yeterlilikleri rahatça kuşanıp yoluna mutlulukla devam edebilmeni içtenlikle diliyorum. Kucak dolusu sevgiler, sağlıklı seneler!


Kendini ve sevdiklerini tüm özelliklerinle kabul et, sevgiyle hatırla! 2022 yılında kendi gerçekliğini neşeyle keşfetmeni diliyor; yaşam yolunda tüm kolaylıkları senin için diliyorum. Mutlu seneler!