Hicri Yılbaşı Mesajları

Sayfa İçeriği: Hicri Yılbaşı Mesajları Kısa, Hicri Yılbaşı Kutlama Mesajları, Hicri Yılbaşı Mesajları Dini, Hicri Yılbaşı Mesajları Resimleri, Hicri Yılbaşı Mesajları 2020

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in Mekke’den Medine’ye hicret ettiği gün Hicri yılbaşı olarak kutlanır. Bizde sizler için en Hicri yılbaşı kutlama mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki dini Hicri yılbaşı mesajlarını sosyal ile paylaşın.

EN HİCRİ YILBAŞI MESAJLARI

Hicri Yılbaşı Mesajları

Tüm İslam Alemi’nin Hicri Yılbaşı ve Muharrem-i Şerif ayı mübarek olsun!


Bütün İslam aleminin Hicri yeni yılını tebrik ederim.

Rabbim, tüm İslam Alemi’ne, sonsuz hazinesinden güzellikler bahşetsin!

Hicri yeni yılımız ve Muharremi Şerif ayımız mübarek olsun.

Bu gece Hicri yılbaşı, Muharrem ayının ilk günü. Hayırlara vesile olması dileğiyle.

Tüm İslam Alemi’nin Hicri Yılbaşı ve Muharrem-i Şerif ayı mübarek olsun!

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Kuran-ı Kerim rehberin, Hz. Muhammed önderin, Hicri yeni yılın kutlu olsun.

İmanlı, hayırlı, sağlıklı, huzurlu yılınız olsun inşallah. Yeni Hicri yılınız mübarek olsun.

Yüce Rabbim hayalini kurduklarınızı nasip etsin. Hicri yılbaşı mübarek olsun.

Her gününüz bir önceki günden daha fazla mutluluk ve huzur getirsin. Hicri yılınız kutlu olsun.

Hikmeti sonsuz Rabbimiz bu gelen Hicri Yılbaşında tüm İslam camiasına hayırlar göndersin.

Hicri yılbaşı ve muharrem ayının tüm İslam alemine barış, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.

Rabbim tüm İslam Alemi’nin korktuklarından emin ve umduklarına nail olmasını nasip etsin.

Hicri Yılbaşının tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle Hicri Yılbaşımız mübarek olsun.

Hicri yeni yılımızın ümmete, kendimize, toplumumuza diriliş olmasını Cenab-ı Haktan dilerim.

Dualarınızın kabul olduğu, bereketin ve feyizlerin doldurduğu bir ömür dilekleriyle. Hicri yeni yılınız kutlu olsun.

Hicri Yılbaşımızın ümmete, kendimize, toplumumuza ‘Diriliş’ olmasını Cenab-ı Haktan dilerim!

Yüce Rabbimiz bizleri affetsin ve ellerimizi dergâhından boş çevirmesin. Bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin!

Böylesine bir aya girmenin sevinci ve mutluluğu ile Hicri Yılbaşı’nızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Allah’ım yeni yılda, İslamiyeti gerçek manası ile anlamayı ve layıkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin amin. Nice güzel yıllara.

Yeni hicri yılın bütün Ümmet-i Muhammed’e ve sadakat ailesine hayırlara vesile olması dileğiyle. Hicri yılbaşınız mübarek olsun!

Hicri Yılbaşının sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Hicri Yılbaşınız mübarek olsun!

Bütün İslam aleminin ve sadakat aleminin Hicri yeni yılını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Mevla’mızdan niyaz ederim.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve Hicri Yılbaşını candan kutlarım.

Tebliğ hicreti doğurmuş, hicret ise tebliği yoğurmuştur. Kısaca hicret Müslümanlar için bir milattır. Hicri yılbaşınız mübarek olsun.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle hicri yılınız mübarek olması dileğiyle.

Hicri Yılbaşının en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve Hicri Yılbaşı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Allah Azze ve celle geçmiş yılımızda hakkımızda şefaatçi, gireceğimiz bu Hicri Yılbaşında da hakkımızda hayırlı mübarek kılsın inşallah. Hicri yılınız mübarek olsun.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni hicri yılınız mübarek olsun.

Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın! Hayatımızın hicretleri,bedirleri, uhudları, hendeklerinde yardımcımız olsun ve bizleri hiç bırakmasın.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle Hicri Yılbaşınız hayırlı olsun.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle hayırlı yıllar.

Bu yıl, İslamiyet’i anlamayı ve hakkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin; kainatı nuruyla aydınlandırsın. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

Hicret; Allah’a ve o’nun kutlu elçisi rahmet peygamberine gönülden bağlılığın bir ifadesi, dostluğa, kardeşliğe, medeniyete, ilme ve irfana açılan yolculuğun hikâyesidir.

Ülkemizde ve dünyada şiddet olaylarının arttığı şu günlerde sevgi barış ve kardeşlik dini İslamı yeniden idrak etme ve tüm insanlığa tebliğ etme zamanıdır yeni hicri yılınız mübarek olsun.

Bu yıl, İslamiyet’i anlamayı ve layıkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin; kâinatı, nuruyla aydınlandırsın; tüm İslam âlemine, sonsuz hazinesinden güzellikler bahşetsin. Âmin.

Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, sevdiklerimi ve müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar. Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve Hicri Yılbaşını candan kutlarım.

Ya Rabbi bizleri Kerbela şehitlerine komşu eyle.Onlara layık olamayan bir ümmet olarak onların hürmetine bizi affet. Kerbela şehitlerimizin hüznü ile dolu bu mübarek ayı layıkı ile yaşayabilmemizi nasip et. Amin. Hicri Yılbaşımız mübarek olsun.

Yılbaşımızın İslam âlemine mübarek olmasını arzu ederken sitedeki tüm Müslümanların yeni yılını kutluyor, esenlik ve mutluluk dolu dualarının kabul, amellerinin makbul, Allah (c.c.)’Un razı olduğu bir yıl geçirmelerini diliyorum.

Hicret; Allah’a ve O’nun kutlu elçisi rahmet peygamberine gönülden bağlılığın bir ifadesi, dostluğa, kardeşliğe, medeniyete, ilme ve irfana açılan yolculuğun hikâyesidir. Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın! Hayatımızın hicretleri, bedirleri, uhudları, hendeklerinde yardımcımız olsun ve bizleri hiç bırakmasın.

Güzel Sözler/link/button/#9C27B0Anlamlı Sözler/link/button/#00BCD4Aşk Sözleri/link/button/#FF9800Resimli Sözler/link/button/#FFC107Ünlü Sözleri/link/button/#FF5722Damar Sözler/link/button/#673AB7Kapak Sözler/link/button/#FF9800Komik Sözler/link/button/#E91E63