Sevenler İçin Sözler

Sevenlere güzel hazırladığımız bu sayfadaki bu güzel sözleri çok beğeneceksiniz. Bu sayfada yer alan sevenler için en güzel sözleri sevdiklerinizle facebooktan paylaşabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Karşılıksız Sevenler İçin Sözler, Ayrılıpta Hala Sevenler İçin Sözler, Hala Sevenlerin Vazgeçemeyenlerin Sözleri, Sevene Kapak Sözler, Gönülden Sevenlere Sözler

Sevenler İçin Sözler,Sevenlere Güzel Sözler

Sevenler İçin Sözler,Sevenlere Güzel Sözler

Vedalar gözüyle sevenler içindir. Gönülden sevenler ayrılmazlar.
Sevenler en sonunda bir yerde buluşmazlar. Onlar en başından beri birbirlerinin içindedirler. Bütün mesafeler yürekte başlar. Mevlana
Yar’la bir olmayınca, yerle bir olurmuş insan…
Ben haramı helale karıştırmam seninle içilen şarap helaldir sensiz içilen su bile haram.
Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım…
Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan, bir günahı, seni beklediğim kadar.
Bir çift göz istiyorum can evimi görecek, bir sevgi istiyorum ömürlerce sürecek…
Hayat bir yaprak… Bir gün elbet solacak ama sana bu mesajı gönderen, seni hiç bir zaman unutmayacak.
Bazen söylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun şimdi soyluyorum seni seviyorum.
Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…
Acısıyla tatlısıyla seni yaşıyorum ufacık hayatımda seni seviyorum senden vazgeçemiyorum bebeğim.
Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni.
Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz. İşte senden sonrası, 10’dan sonrası!
Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu… Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum…
Bir gün ayrılığın azgın dalgaları seni başka beni başka sahillere attığı vakit tek dileğim unutulmamak.
Terk edilmeyen bir duygusun içimde, eskimeyen sevgisin kalbimde, sen benimsin her halinle seviyorum seni delice.
Bir gün istiyorum güneş batmasın. Bir gül istiyorum koklayınca solmasın ve seni istiyorum bir tanem sensiz hayat olmasın.
Durmaz kalbim atar delice seni seviyor bu gönül susturamaz kimse seviyorum seni seni benden alamaz ölümden başka kimse…
Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.
Çok tatlı bakıyorsun bana alamıyorum gözlerimi senden alamıyorum kalbimi sevginden seni seviyorum bebeğim sen benim tiryakimsin.
Hatalı hatasız yaşıyoruz aşkımızı delice sevenler anlar halimi duramıyorum yerimde seviyorum seni düşünüyorum seni her gece…
İçin ağlasa da kim duyar seni? Kim anlar dışarıdan olup biteni? Leyla’nın yüzünü görenler bilir: Mecnun’un kalbine batan dikeni…
Sevenler mutlu olsun istiyorum hep çünkü bende seviyorum sevenler ağlamasın istiyorum ama ben hep ağlıyorum ve seni seviyorum.
Sevenler her zaman dert çekecekse bırak derdim sen ol razıyım, sevenler çeker bu derdi senin için çekerim dünyanın kahrını bir tanem.
Biz sevdiğimizi iki öpücük niyetine değil Allah’ın bir emanet kuşu bilip bir ömür boyu aynı yastıkta bir ömür sürmek için severiz…
Kirli bir yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma…
Senin gözlerindi beni benden alan, senin gözlerindi kalbimi çalan, senin hasretindi zamanı durduran, sen olmadan aşkım bu hayat yalan…
Ben seni tanıyıp sevmişim başka aşkı neyleyim? Ben senin için yeniden ayaklarımın üstünde durmuşum, senden başkasını sever miyim? Bir tanem.
Tiryaki olmuş bu kalp sana senden başkası susturamaz içimdeki asi aşkı ne olur anla. Sevenler görüyor halimi sende gör seviyorum seni.
Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim.
Gönlümün meclisinde, herkes konuşsun istemem. Kimse müdahale etmesin aşka! Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka…
Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.
Sana bir nasihat kendine dikkat et bir rica sakın değişme bir dilek beni unutma bir yalan seni hiç sevmiyorum bir gerçek seni çok özlüyorum…
Severken seni böyle delice durduramıyorum kalbim atıyor gerektiğinden fazla senin düşününce benimkisi aşk değil delice bir sevgi canım benim.
Gereksiz sevgileri görmek istemiyorum hayatımda, doğru zamanda doğru insanı istiyorum hayatımda o da sensin bunu unutma seviyorum seni her durumda.
İnsanların düşünceleri olmalı sonsuzluk gibi özlemleri olmalı yeni açan bir çiçek gibi ve her insanın bir tanesi olmalı tıpkı senin gibi seni seviyorum.
Artık yaşamak istiyorum, nefes almak istiyorum, haydi tut elimden çek beni hayata haydi tut kalbimi yaz kalbine bekliyorum ve inan seni çok seviyorum.
Korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağım, uzaklarda yalnızsın sanma sakın nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi canındayım.
Aşık oldum sana deli oluyor kalbim sen yanımda olmayınca, seninle mutlu oluyorum kalbim seninle atıyor sevgi üretiyorum yanında sana sunuyorum aşkım.
Kalbimi söksen de ismini silemezsin üstünden seni yazdım kimse silemez yerinden seviyorum seni kimse susturamaz adını kalbimden değil dilimden de alamaz.
Tüm sözlerimi sevenler için yazdım tüm şarkılarımı senin için yazdım ve tüm şiirlerimi sadece senin için yazacağım senin için her şeyi yapacağım aşkım.
Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.