Ölenlere Rahmet Sözleri

Bu güzel sayfamızda sizler için ölenler için en güzel rahmet sözlerini hazırladık. Sayfamızdaki vefat edenlere rahmet sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Ölenlere Rahmet Sözleri Kısa, Ölenlere Rahmet Sözleri Facebook, Ölenler İçin Rahmet Sözleri, Vefat Edenlere Güzel Sözler, Ölen Rahmet Sözleri, Allah Rahmet Eylesin Sözleri

Ölenlere Rahmet Sözleri,Vefat Edenlere Güzel Sözler


Her nefis ölümü tadıcıdır, sonra bize döndürüleceksiniz.
Cennetin suyu ruhuna işlesin, toprağı bol olsun, başınız sağ olsun.
Sevapları günahlarından çok olsun. İnşallah mekanı cennet olsun, başınız sağ olsun.
Bu acılı gününüzde acınızı paylaşıyor Allahtan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz.
Vefat eden değerli merhumun ailesine dualarımızı, acılı kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.
Dualarımız birlikte olsun, dileğimiz tek olsun mekanı cennet olsun. Allah (cc)’hu sabır versin.
Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağ olsun.
Acılı ailesine başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Kederli ailesine sabırlar diliyoruz.
İnsan doğar büyür yaşar ve ölür, önemli olan yaşadığı süre içindeki görevleri dualarımız muhteremle olsun.
Hayata elveda deyip ölüme merhaba diyen ruhlara edelim hep birlikte dua ruhları şad mekanı cennet olsun.
Hakkın rahmetine kavuşan merhuma merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz.
Allah’ım mekanını cennet eylesin dualarımızı kabul etsin, acınızı sizinle paylaşıyoruz Allah güç versin ailesine ve yakınlarına.
Allah’ım mekanını cennet eylesin, dualarımızı kabul etsin. Acınızı sizinle paylaşıyoruz Allah güç versin ailesine ve yakınlarına.
Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin. Yüce Rabbim merhuma, acılı ailesine sabırlar versin.
Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara dualarla Rabbimize dua edelim. Mekanı cennet eyleyelim, başınız sağ olsun acımız bir olsun.
Hayatın acı gerçekleri gelir bir gün vurur ummadığımız bir anda, acınızı içten paylaşıyoruz ruhuna dua ediyoruz başınız sağ olsun.
Allah Tealanın rahmetine kavuşan merhum/merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diler, mekanı cennet olsun.
Başınız sağ olsun. Dualarımız Allahtan merhum/merhumenin tüm günahlarını affederek cennetinde en güzel yeri hediye etmesidir.
Sevgili dostumuz merhume Allah’tan rahmet dileriz. Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.
Ölüm geldi aldı sevenlerimizi, Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete, dualarımız sevdiklerimizle. Başınız sağ olsun iyi dileklerim sizlerle.
Allah’ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemillerini eylesin. Başınız sağ olsun, Allah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.
Sevgili dostumuzu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Ölen dostumuza Allah’ım rahmetlerini bol bol ihsan eylesin. Onu cennetine buyur eylesin. Geride kalan sevdiklerine de bol bol sabreylesin.
Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı dualarımızla affetsin. Dualarımızı kabul eylesin. Mekânımızı cennetle müjdelesin. Başımız sağ olsun.
Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada kötü gününüzde yanınızda olduğumuzu unutmayınız. Başınız sağ olsun Allah yardımcınız olsun.
Ölenle ölünmez, acılarımız bitmez hayatın gerçekliği bu işte. Dualarımız birleşsin bu kötü günde acılarımızı ufakta olsa teselli edelim birlikte, başımız sağ olsun.
Bir gün gelir biter bu canda bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim. Kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağ olsun.
Yalan hayatta ne yaptıysak kendimize ahiret sorularını hazırlayalım. Fani yerimizde, ölmüşlerinizin ruhlarına dualarımızı, çektiğiniz acıyı paylaşarak yaşıyoruz, başınız sağ olsun.
Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, Allah korkusunu kalbimizden silmeyelim imanı hayat felsefesi olarak bilelim, öldüğümüzde yerimizi yaptıklarımızla görelim başınız sağ olsun.
Uzak değil ölüm yakın bütün kullara güzel ölüm nasip etsin Allah bütün insanlara, mekanımız cennet olsun kabrimiz iman dolsun. Allah’ın huzurunda günahlarımız af olsun Allah sabır versin.
Gönlünüzdeki keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum kardeşimize Allah’tan cennet mekanlar dileriz geride kalan siz sevgili dostlarımıza da sabırlar dileriz. Başınız sağ olsun.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.