Yeni Yıl Mesajları Resimli 2016

2016 yılına girmeye sayılı günler kala yılbaşını kutlamak için sevdiklerinizi mutlu etmek için yeni yıl mesajları resimli 2016 (yılbaşı sözleri) sayfamızı sizler için hazırladık. Sevgili takipçilerimiz için yılbaşına özel birbirinden güzel 2016 resimli yeni yıl mesajlarını özenle seçip sayfamıza ekledik. Ayrıca sayfamızdan yeni yıl mesajları resimli 2016, en yeni yıl mesajları resimli ( yılbaşı sözleri) sözleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Sayfamızda bulunan hazır resimli yeni yıl kutlama mesajlarını sms şeklinde yada whatsapp, facebook, twittter ve google plus yardımıyla sevdiklerinizin yeni yılını en güzel şekilde tebrik edip kutlayabilirsiniz.  Fazla uzatmadan 2016 resimli yeni yıl mesajlarını sizinle paylaşmak istiyorum çünkü sevdiğinizin, eşinizin , dostunuzun, akrabanızın yılbaşını farklı güzel sözlerle hemen kutlamaya başlayabilirsiniz. 2016 Resimli Yeni Yıl Mesajları ( Yılbaşı Özel)


En Güzel Yeni Yıl Mesajları Resimli 2016


Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

 
Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.
 

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.


Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

 
İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.


Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!  

 
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah”a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun…
Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et!
 
Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sende büyüdün kocaman oldun meleğim. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen. Yeni yılımız kutlu olsun güzel kızım.


Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

 
Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2016 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..
 
Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.
 
Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar…


Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?

 
Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2016 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..


♥  Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2015 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar….