Teröre Lanet Sözleri

Sayfa İçeriği: Teröre Lanet Sözleri Kısa, Teröre Lanet Mesajları, Anlamlı Teröre Lanet Sözleri, Etkileyici Teröre Lanet Sözleri, Teröre Lanet Nickleri, Pkk’ya Lanet Sözleri, Teröre Lanet Sözleri Facebook

Her konuda hazır ettiğimiz sitemizde bu sayfada da teröre lanet etme sözleri hazır ettik. Bu teröre lanet sözlerini medyada paylaşın. Ne yapmak isterseniz onu yapın tercih sizin.

ANLAMLI TERÖRE LANET SÖZLERİ

Teröre Lanet Sözleri
Teröre Lanet Sözleri

Manşet: Terörü yapana, terörü destekleyene, terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun.


Yüreğimizi yakanların yürekleri yansın. Vatan sağ olsun.

Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.

Cennet vaadiyle dünyayı cehenneme çevirenlere de lanet olsun.
Allah’ım sen bizi her türlü terör saldırısından koru, teröristlere fırsat verme.

Asker arkadaşı ölümüne arkadaştır, ölüm arkadaşı can arkadaşındır.

Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.

Başımız sağ olsun sonu gelmiyor ki şerefsizlerin. Lanet olsun hepsine.

Dağlarda yaşar gerekirse vatan için ey şanlı askerim sen bir tanesin. Lanet olsun tüm teröristlere.

Masum insanların canına kast eden bu lanet insanları Allah Kahhar ismiyle kahretsin.

Terör nerden ve hangi amaçla gelirse gelsin lanetliyoruz ve terörün her türlüsünün Allah belasını versin.

Mehtap gibi kızım olacağına, şafak gibi oğlum olsun. Terörün Allah bin belasını versin.

Dünyanın her noktasında ülkemde olduğu kadar diğer ülkelerde de masum insanları öldüren her kimse ona lanet olsun.

Bize vatan delisi diyorlar kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar! Çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

Mehmetçiğimizi polisimizi ve halkımızı hedef alan terör eylemini bütün varlığımla kınıyor telin ediyorum.

Bir kez daha içimize ateşi attılar İnşallah son olur. Allah bu zalimlere bu şerefsizlere bu kalleşlere ve tüm destekçilerine fırsat vermesin.

Biz korkak değiliz ki saklanalım biz çakal değiliz ki kaçalım biz kahpe değiliz ki sırtından vuralım. Biz Türk’üz Kardeşim.
Şehitlerimize Yüce Rabbimizden rahmet ve mağfiret yüreklerine ateş düşen ailelerine sabır ve metanet yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum.

Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuza başı sağ olsun.

Ama ağlamak yakışmaz yine de gurur duyarız. Çünkü uğruna şehit düşebilecek kadar sevdiğimiz vatanimiz, toprağımız ve milletimiz var. Vatan sağ olsun!

De ki: Ey kâfirler yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürüleceksiniz. Al-i İmran 12 Teröre ve teröre bulaşanların sonu budur. Başımız sağ olsun.

Peygamber ocağının neferleri, ülkemizde ve dünyada barışın temini için mücadele etmeye devam edecek, emniyet ve selametimiz için atılan adımlar asla sekteye uğramayacaktır.

Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz.

Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyin. Hayır onlar diridirler. Ancak siz bunu bilemezsiniz. Bakara 154 Vatanımıza kast edenin kanı kurusun. Milletimizin başı sağolsun.

Lanet olsun ki en şiddetlisi şehitlerimizin döktüğü kanların içinde boğulsunlar yok yok onların kan larına kirletmesinler asıl kendi kanlarında boğulsunlar.

Din, insan, vatan ve hiçbir değer tanımayan terörün kanlı eli elbet kırılacaktır. Yurdumuza korku salmaya çalışanlar elbet en kısa zamanda cezasını bulacaktır.

Suçsuz savunmasız insanlara kalleşçe yapılan saldırıları lanetliyor, Teröre destek veren veya uşaklık edenlerin ALLAH her türlü belasını kendi içinden versin.

Al kanıyla suluyor toprağımı şehidim. Bu vatana veriyor gül canını şehidim. Dünya duysun bilinsin Türk’te şehit tükenmez. Bayrak inmez, şehit ölmez, bu aziz vatan bölünmez!

Mazlumun öç aldığı gün, zalimin zulmettiği günden daha korkunçtur. Hz. Ali Allah geride babasız kalan yavrularımıza yardım etsin. Milletimizin başı sağ olsun.

Merhamet timsali aziz milletimize başsağlığı dilerken, her bir vatandaşımıza Peygamberimizin diliyle sesleniyorum: “La tahzen! İnnallahe meana! Sakın hüzne teslim olma! Allah şüphesiz ki bizimledir!”

Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler.
Bu gün TÜRK bayrağını yakarak, vatanıma göz dikerek, Mehmetçiğimize ateş ederek mutlu olacağını sanan gafillere, teröristlere ve nankörlere sadece üç kelimelik mesajım var. Unutmam, unutturmam, affetmem.

Gönder ebabillerini bu zalim teröristlerin ve onları destekleyenlerin üstüne Allah’ım. Türk milletini koru. Bize bir şey olursa İslam’a hizmet edecek kimse kalmayacak. Yar ve yardımcımız ol Allah’ım.

Konuyorsa dala bölücü leş kargaları dal kesilsin! Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan, yol kesilsin! Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa, kol kesilsin! Bu vatana ihanet eden baş ise, baş kesilsin! Türk Allah-u Teala’nın kılıcıdır boyun eğmeyen taş kesilsin.

Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen gafillere karşı durmak! Al bayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktı.

Bu necip millet göğsündeki iman ve vatan aşkıyla barışın ve aydınlık bir geleceğin teminatı olmaya devam edecektir. Allah bu millete zeval vermesin. Rahmetini desteğini himayesini nimet ve inayetini üzerimizden eksik etmesin.