Teröre Lanet Sözleri

Allah’ım sen ülkemize göz dikenlerin bize zulmetmeye çalışanların emellerini boşa çıkar. Ülkemin insanlarını, askerini, polisini koru amin. Bu sayfada teröre lanet olsun sözleri hazırladık. Her türlü terör eylemini lanetlemek için her türlü paylaşılarınızda kullanabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Teröre Lanet Sözleri Kısa, Teröre Lanet Mesajları, Teröre Lanet Sözleri Facebook, Anlamlı Teröre Lanet Sözleri, Etkileyici Teröre Lanet Sözleri, Teröre Lanet Nickleri, Pkk’ya Lanet Sözleri
Teröre Lanet Sözleri

Teröre Lanet Sözleri

Terörü yapana, terörü destekleyene, terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun.

Bize vatan delisi diyorlar, kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar! Çok şükür kafamız bozuk, kanımız değil.

Allah’ım sen bizi her türlü terör saldırısından koru, teröristlere fırsat verme…

Mehmetçiğimizi, polisimizi ve halkımızı hedef alan terör eylemini bütün varlığımla kınıyor, telin ediyorum.

Cennet vaadiyle dünyayı cehenneme çevirenlere de lanet olsun.

Merhamet timsali aziz milletimize başsağlığı dilerken, her bir vatandaşımıza Peygamberimizin diliyle sesleniyorum: “La tahzen! İnnallahe meana! Sakın hüzne teslim olma! Allah şüphesiz ki bizimledir!”

Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.

Şehitlerimize Yüce Rabbimizden rahmet ve mağfiret, yüreklerine ateş düşen ailelerine sabır ve metanet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum.

Yüreğimizi yakanların yürekleri yansın. Vatan sağolsun.

Din, insan, vatan ve hiçbir değer tanımayan terörün kanlı eli elbet kırılacaktır. Yurdumuza korku salmaya çalışanlar elbet en kısa zamanda cezasını bulacaktır.

Başımız sağ olsun sonu gelmiyor ki şerefsizlerin. Lanet olsun hepsine.

Peygamber ocağının neferleri, ülkemizde ve dünyada barışın temini için mücadele etmeye devam edecek, emniyet ve selametimiz için atılan adımlar asla sekteye uğramayacaktır.

Masum insanların canına kast eden bu lanet insanları Allah Kahhar ismiyle kahretsin.

Suçsuz savunmasız insanlara kalleşçe yapılan saldırıları lanetliyor, Teröre destek veren veya uşaklık edenlerin ALLAH her türlü belasını kendi içinden versin…

Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.

Bir kez daha içimize ateşi attılar İnşallah son olur. Allah bu zalimlere bu şerefsizlere bu kalleşlere ve tüm destekçilerine fırsat vermesin.

Mehtap gibi kızım olacağına, şafak gibi oğlum olsun. Terörün Allah bin belasını versin.

Bu necip millet, göğsündeki iman ve vatan aşkıyla barışın ve aydınlık bir geleceğin teminatı olmaya devam edecektir. Allah bu millete zeval vermesin. Rahmetini, desteğini, himayesini, nimet ve inayetini üzerimizden eksik etmesin.

Asker arkadaşı ölümüne arkadaştır, ölüm arkadaşı can arkadaşındır.

Konuyorsa dala bölücü leş kargaları dal kesilsin! Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan, yol kesilsin! Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa, kol kesilsin! Bu vatana ihanet eden baş ise, baş kesilsin! Türk Allah-u Teala’nın kılıcıdır boyun eğmeyen taş kesilsin.

Dağlarda yaşar gerekirse vatan için ey şanlı askerim sen bir tanesin. Lanet olsun tüm teröristlere.

Gönder ebabillerini bu zalim teröristlerin ve onları destekleyenlerin üstüne Allah’ım. Türk milletini koru. Bize bir şey olursa İslam’a hizmet edecek kimse kalmayacak. Yar ve yardımcımız ol Allah’ım.

Terör nerden ve hangi amaçla gelirse gelsin lanetliyoruz ve terörün her türlüsünün Allah belasını versin.

Dünyanın her noktasında ülkemde olduğu kadar diğer ülkelerde de masum insanları öldüren her kimse ona lanet olsun.

Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuza başı sağolsun.

Biz korkak değiliz ki saklanalım, biz çakal değiliz ki kaçalım, biz kahpe değiliz ki sırtından vuralım. Biz Türk’üz Kardeşim.

Ama ağlamak yakışmaz yine de gurur duyarız. Çünkü uğruna şehit düşebilecek kadar sevdiğimiz vatanimiz, toprağımız ve milletimiz var. Vatan sağ olsun!

De ki: Ey kâfirler yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürüleceksiniz. (Al-i İmran 12) Teröre ve teröre bulaşanların sonu budur. Başımız sağolsun.

Lanet olsun ki en şiddetlisi şehitlerimizin döktüğü kanların içinde boğulsunlar yok yok onların kanlarına kirletmesinler asıl kendi kanlarında boğulsunlar.

Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz.

Allah yolunda öldürülenlere ‘ölüler’ demeyin. Hayır, onlar diridirler. Ancak siz bunu bilemezsiniz.(Bakara 154) Vatanımıza kast edenin kanı kurusun. Milletimizin başı sağolsun.

Mazlumun öç aldığı gün, zalimin zulmettiği günden daha korkunçtur. (Hz.Ali) Allah geride babasız kalan yavrularımıza yardım etsin. Milletimizin başı sağolsun.

Al kanıyla suluyor toprağımı şehidim. Bu vatana veriyor gül canını şehidim. Dünya duysun bilinsin Türk’te şehit tükenmez. Bayrak inmez, şehit ölmez, bu aziz vatan bölünmez!

Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler.

Bu gün TÜRK bayrağını yakarak, vatanıma göz dikerek, Mehmetçiğimize ateş ederek mutlu olacağını sanan gafillere, teröristlere ve nankörlere sadece üç kelimelik mesajım var. Unutmam, unutturmam, affetmem.

Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen gafillere karşı durmak! Al bayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktı…

Dağda üç beş domuz sürüsü. Tutturmuş bir kürdistan türküsü. Eline almış bayrak diye bir masa örtüsü. Satsan beş para etmez ne dirisi ne de ölüsü. Soyu soysuz olan sensin toprak senin neyine. İte itlik yapıp kafa tutma beyine. Anlasa dediğimi sokaktaki köpek ağlar haline. Duy ulan soysuz Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Size tek sözüm budur.

Peşi sıra durmadan, kalksın F-16’lar. Tendürek, Cudi, Kandil, Zaho, Dargeçit, Gabar. Hepsi yıkılsın hele, sırada İmralı var. Orospunun çocuğu, asıl o piç yok olsun. Yansın Mezopotamya, güney-doğu kahrolsun!

Terör eylemleri ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.