Sevgiliye Yıldönümü Mesajları

Bu güzel sayfamızda sizler için sevgiliye en güzel yıldönümü mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki sevgiliye anlamlı romantik yıldönümü mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile sevgilinizle ve eşinizle paylaşabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Sevgiliye Yıldönümü Mesajları Kısa, Sevgiliye Yıldönümü Mesajları Ekşi, Sevgiliye Yıldönümü Mesajları Uzun, Sevgiliye Yıldönümü Mesajları Tumblr, Sevgiliye Yıldönümü Mesajları 2019, Sevgiliye Yıldönümü Mektubu

Sevgiliye Yıldönümü Mesajları,Eşe Yıldönümü Mesajları

Sevgiliye Yıldönümü Mesajları,Eşe Yıldönümü Mesajları

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek.
Benim senden öncem yok, sensiz de sonram olmayacak. İyi ki geldin hoş geldin dünyama.
Birleştirdiğimiz ellerimiz ve yüreğimiz asla ayrılmasın. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
Bana geldiğin gün benim bayramım olmuştu. Bayramımız hep şen olsun, hep kutlu olsun güzelliğim.
Seninle birlikte var olmanın verdiği mutluluğu sonsuza kadar yaşamak istiyorum. Nice sonsuzluklara sevgilim.
Kalbimi yalnız sana verdim. Yalnız sana ait bütün sevgim. Bir ömür boyunca sonsuz bir birlikteliğe yürüyelim.
Birbirimize hala hayranlıkla bakabiliyoruz. Çocuklarımıza böyle bakalım isterim. Nice sonsuz senelere seninle birlikte sevgilim.
Sanma ki unuttum, her sene bugün bizim yeniden doğuşumuz seni canımdan çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.
Sana en güzel şarkıyı söylemek isterdim, ancak duyduğum en güzel şarkı senin eşsizliğin. Yıllarımız tükenmesin, hiç bitmesin sevgilim.
Sana çok daha yakının, kalbinin her atışında ben varım. İçine işlemenin verdiği sevinç beni hayata bağlıyor. Yıllarımız hiç bitmesin bir tanem.
Bana sarıldığın zamanlar sanki yeniden doğuyorum senin aşkından. Senin aşkın beni canlı tutuyor sevgilim. Hep canlı kalalım senelerimiz boyunca.
Ne hoş gelmişsin ömrüme, öyle bir hoş ki anlatamam. Dertlerimin boğulduğu bir aşk pınarı bağışladın ömrüme. Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.
Yazılan en güzel şiir olarak kalbimde yankı bulur senin ismin. En güzel şiirim, en güzel şairim sensin benim. Hiç bitmeyecek sonsuz bir zaman istiyorum sadece.
Sen bana koşarken ben de sana doğru koşmuştum. Bu hayat için birbirimize koşmaktan hiç yorulmadık. Yorulmayacağız da. Nice yıldönümlerimiz olsun bir tanem.
Bütün dünya buz tutsa dahi benim yüreğim alev alev ısıtacaktır her yeri. Sana olan aşkımın sınırı olması imkansız! Sınırsızca seviyorum seni sevgilim. Nice beraber yıllara.
Kalbime kilit vuran ey güzel. Senin geçen bu ömür, senin bu kalp, senin bu eller. Ben seninim, sen de benim. Ölüm anına kadar gözlerime aynı sevgi ile bak ey sevgili. Yıldönümümüz kutlu olsun.
Her gün daha çok seviyorum seni. Her gün daha çok bağlanıyorum sana. Bütün bir ömrü uğruna feda etmekten çekinmiyorum. Seninle bir bütün oluyorum. Nice yıldönümlerimiz olsun bir tanem.
Sen ayın kıskandığı güzel, ey gönlümün sultanı biricik yarim. Sol yanım, umudum, her şeyim. Yarınlar hep bizim olsun ve her sene birlikte aynı günü hatırlamak dileği ile yıldönümümüz kutlu olsun.
Seni ilk gördüğümde sevebilirim demiştim. Seni biraz tanıyınca çok seviyorum dedim. Aradan 1 yıl geçmiş bugün ve ben diyorum ki bir insan bir insanı bu kadar çok sevebilir mi? Tarifi yok çünkü bunun.
Seni her gördüğümde, ilk günkü heyecanı hissediyorum. Bu ne büyük mutluluk sevgilim… Bizim aşkımız her zaman ilk günkü gibi. Birinci yılımızda da, onuncu yılımızda da. 1. yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.
Sanma ki unuttum bu özel günü. Ben her gün yeniden yaşıyorum tanıştığımız günü. Yıldönümü mesajı yazarak geçiştirmeyeceğim üstelik sana aşkım ile dolu bir sürprizim var. Hazır mısın yıldönümümüzü kutlamaya sevgilim?
Her an yanımda olup elimi de tutsan, bir an gözümü kırptığımda seni göremesem kahrolurum. Hep yanımda ol sevdiğim. Bilirsin, sensiz nefes bile alamam ben. Güzel gözlerini göremezsem telaşa kapılırım. İyi ki varsın.
Kalbin kalbime emanet ey güzel, korkma. Nicedir sensiz geçmez hiçbir zikrim ve fikrim. Sürekli aklımda ve kalbimde sen varsın. Her dem seninle olmak ister bu ruh, seni çok seviyorum aşkım yıldönümümüz kutlu olsun.
Artık unutulmayacak anılarımız var evliliğimizin bu senesinde de aynı yıla benzer bir mutluluğun çerçevesinde yer almak istiyorum seninle. İyi ki varsın can özüm, seni canımdan çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.
Sözlerin, sevgilerin, hayatın sıradanlaştığı bir zamanda, sen her şeyi yeni baştan yapan, tüm taşları yerinden oynatıp, vücudumun dengesini sarsansın. Sen nesin öyle ya, beni baştan yaratmış gibisin. Nice güzel yıllarımız olsun.
Belki hep mutlu olmayacağız da bazen gülüp, bazen ağlayacağız ama olsun. Hayat böyle değil mi zaten? Aksi olsa yanlış bir şeyler olurdu ama önemli olan el ele olmamız. 3. Ayımız kutlu olsun sevgilim, seni çok seviyorum.
Güneşim, sen doğdukça ömrüme, ömrüm uzuyor. Sen bir kuş cıvıltısıyla konuştukça, içim açılıyor. Her şarkın her sözün nefesime nefes katıyor. Ben böyle bir sevgi görmedim, duymadım senin için ölüyorum. 1. yılımız kutlu olsun.
Gözlerinde kaybolmak ve içerisine hapsolmak en büyük arzum yıllardır. Seneler geçse de üstünden beyazlaşan saçlarımızın inadına halen kalbim seni görünce ilk günkü heyecanla çarpmakta. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.
Nicedir sanadır şiirlerim, ezelden bilmem kendimi seninle buldum sadece. Haykırışlarım sevdama ve sevgime yönelik attığım naralardır. Seni bulduğum her nefeste özlüyorum ilk günkü gibi yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.
Nefes alabildiğim her an senin adın yankılanır kulaklarımda. Seninle kurduğum hayallerin tamamı gerçekleşiyor sevgilim. Seninle olmak kadar güzel hiçbir şey yok bu evrende. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni delicesine seviyorum hayatım.
Takvim yaprağından bir yılın bir gönünü daha düşürürken bugün, bir yılı da geride bıraktık seninle sevgilim. İnşa ettiğimiz mutluluğun evlilik ile taçlanma zamanı gelmedi mi sence de? Ben artık evlilik yıldönümü kutlamak istiyorum. Seni çok seviyorum.
Bir dahaki sefere ne kadar yaşlanacağız bilmiyorum ama umudum ve ümitlerim her zaman seni düşleyecek kadar sevmeye devam edecek. Yanındayken bile seni sevmekten vazgeçmeyeceğim ve hep seninle olacağım. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.
Yaşlanıp, her şeye hayıflanan yaşlı bir ihtiyar olduğumda, pencere kenarında oturup torunları bekler hale geldiğimde, karşımda çayını yudumlarken dinlermiş gibi yapan sen olmalısın. O günleri seninle görmek istiyorum. Nice güzel yıllara yüreğimin en derini. Nice güzel anılara.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.