Sevgiliye Mutluluk Sözleri

Bu güzel sayfada sizler için sevgiliye en güzel mutluluk sözlerini hazırladık. Sayfadaki sevgiliye anlamlı mutluluk sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.
Etiketler: Sevgiliye Mutluluk Sözleri Kısa, Sevgiliye Mutluluk Sözleri Uzun, Sevgiliye Mutluluk Sözleri Tumblr, Eski Sevgiliye Mutluluk Sözleri, Sevgiliye Söylenecek Mutluluk Sözleri
Sevgiliye Mutluluk Sözleri

Sevgiliye Mutluluk Sözleri

En mutlu insan, sevdiği kişiyle birlikte olandır.
Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.
Sen gel ki bir tanem. Bahar kokunu kıskansın!
Şimdi yine sevesim geldi seni avuç içlerindeki çizgilere kadar.
Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana.
Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle aklınla aşkınla bin yaşa.
Bazen öyle biri gelir ki bütün gidenlere teşekkür edersin.
Canımın içi sen hangi şiirden kaçıp geldin yüreğimin orta yerine?
Aşk sevgilim seni düşlerken saç diplerimin bile terlemesi.
Aşık olduğun zaman ilk görüşte değil her görüşte aşık olacaksın.
Aşk kapıyı çaldığında hemen açma bazıları zile basıp kaçıyor.
Seni seven çoktur, şükür anlım aktır. Bir de sen seversen dünya bana dardır.
Çok müsaitti gözlerin sevilmeye, azıcık bakayım derken içine düştüm.
Benim sadece iki elim var. Hayata dört elle sarılmam için sana da ihtiyacım var.
Diyorum ki yar ellerimi tutan ellerin cennete götüren rehberim olsun.
Hayatta hiçbir şeyim az olmadı senin kadar, hiçbir şeyi istemedim seni istediğim kadar.
Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası. Bir ayrılığı var bir de gözyaşı.
Aşkın da mutluluk gibi uzun ve bulutlar kadar yumuşak. Yanı başımda nefesinle yaşamaktan daha güzel ne olabilir ki canım sevgilim.
Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer, gecem biter.
Senin yanında kendimi son derece güvenli, huzurlu ve mutlu hissediyorum. Arkadaşlığın benim için o kadar kıymetli ki onu hiçbir şeye değişmem asla.
Hayatımdaki en mutlu günlerimde, en güzel anılarımda hep sen varsın. Tüm kapılar sana çıkıyor ve ben seni deli gibi özlüyorum sevgilim.
Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın.
Hadi gel tut hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.
Kendimi bazen o kadar çok şanslı hissediyorum ki. Sizin gibi arkadaşlarım olduğu için öyle mutluyum ki. İyi ki varsınız canım arkadaşlarım ve iyi ki birbirimizi tanımışız.
Sebepsiz mutluluklarımdansın benim için, sadece yanımda olman bile yeterli. Seni ilk aldığım nefes kadar çok seviyorum bebeğim. İyi ki varsın ve yanımdasın.
Ey sevgili ilacım da sensin çarem de sensin. Yüz parça olmuş gönlümün nuru da sensin. Çaresiz gönlüm de senden başka ne varsa hepsi yok oldu. Beni kimsesiz bırakma! Gel!
Sen benim en kıymetlimsin en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin sen benim hakikatlimsin. En derin en içimdesin sen benim en güzel derdimsin.
Mutlu olmak için çok fazla şeye ihtiyacım olmadı hiç. Birazcık müzik, biraz yaz akşamı, biraz sohbet ve en önemlisi de sevdiğim insanların varlığın. İşte hiçbir para bunları satın almaya yetmez.
Mutluluk nedir diye sorsalar gözlerinin içinde kaybolmak derim sevgilim. Benim tek mutluluğum gözlerine baktığım her an içinde kaybolup gitmek. Seni çok seviyorum sevgilim.
Hayatımda olduğun sürece seni mutlu etmek için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Sen bu dünyadaki en çok mutlu olmayı hak eden insanlardan birisin sevgilim. Seni daima çok seveceğim.
Sevdiğim insanları bir arada görmek kadar mutlu etmiyor başka bir şey. Herkesi bir arada gülerken, eğlenirken, konuşurken görünce onlarda daha mutlu ve daha huzurlu hissediyorum kendimi.
En büyük hayalim seninle mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşlanmak. Sen yanımda olduğun sürece hiçbir şey yolumuza engel olamaz sevgilim. Hayatımda istediğim tek insan sensin ve ben seni çok seviyorum.
Seninle geçirdiğimiz her saniyeyi düşündükçe bile mutlu oluyorum. Hayatımda hiç kimse senin kadar mutlu etmedi beni daha önce. Seni ilk günkü gibi seveceğime söz veriyorum canım sevgilim.
Hayattan hepimizin beklentileri farklı farklı kimi daha çok para bekliyor, kimi daha fazla aşk kimi ise daha fazla mutluluk. Mutluluk o kadar zor bulunur bir şey ki bazen hayatımda olduğun ve beni mutlu ettiğin için şükrediyorum.
Senin gözbebeklerin var ya kadın kadın gülen insan insan bakan gözbebeklerin. Beni tutsa tutsa gözlerin tutar ayakta. Beni yıksa yıksa gözlerin yerle bir eder. Bir açarsın ki mutluyum. Bir kaparsın her şey elimden gitmiş.
Benim en büyük mutluluğum sizlere sahip olmak. İyi bir anne, muhteşem bir baba ve birbirinden sevimli kardeşlere… Yeniden dünyaya gelsem ve bana bir hak daha verilse ben yine ailem olarak sizi seçerdim çünkü sizi çok seviyorum.
Mutluluk çok hassas ve çok naif bir noktada bekliyor bizi. Bir adım atsak mutlu olacağız, bir adım geri gitsek sanki mutsuzluktan ölecekmişiz gibi. Biz hep öne doğru atalım adımlarımı hep mutluluğa, hep en ileriye.
Seninle o kadar mutlu olacağız ki, buna biz bile şaşıracağız. Biliyorum ve inanıyorum buna sevgilim… Sen hayatıma girdiğinden beri bir gün olsun kendimi kötü hissetmedim. Sana olan sevgim her geçen gün daha artarak çoğalıyor, seni çok seviyorum.
Hayatta bazı anlar vardır ki asla unutamazsın. Benim hayatımda unutamadığım nadir anlardan birisi de o gün bana dönüp baktığında o dudağında beliren gülümseme. O gün resmen mutluluktan bayılacağımı zannetmiştim.
Mutluluk herkese göre değişebilir. Benim için sahilde oturup denize bakarak müzik dinlemektir, senin için kitap okumak veya film izlemek belki de… Nedeni veya nasılından çok sonucu eğer bizleri mutlu ediyorsa başka söz söylememize gerek yok.
Seni sevmek başlı başlına mutlu etmeye yetiyor zaten beni. Hayatımda sen olmasaydın ne yapardım bilemiyorum açıkçası. Ben en çok senin yanında mutluyum ve senden başka kimse mutlu edemiyor beni sevgilim. İyi ki varsın.
Bana mutluluğun resmini çizebilir misin”? Demişler. Ben sana mutluluğun resmini çizemem ama benim için mutluluğun seninle uyuyup seninle uyanmak olduğunu söyleyebilirim. Elini tutmak, sana sarılmak ve hatta sana dair ne varsa beni mutlu etmeye yeter de artar bile.
Mutluluk herkese göre değişen bir durumdur. Ben senin varlığınla bile çok mutlu olabiliyorum. Her sabah uyandığımda seni görecek olmanın verdiği mutluluk ve heyecanı hiçbir şeye değişmem sevgilim. Hayatımda olduğun için çok teşekkür ederim.
Hayat bizi nerelere götürür bilinmez ama hepimizin tek bir amacı olduğu kesin. Şu dünyada seni mutlu eden her ne ise veya her kim ise onlardan hiçbir zaman ayrılma. Bizi mutlu eden şeylere sıkı sıkı tutunmamız gerektiğine inanıyorum. İşte sırf bu yüzden seninle yaşlanmak istiyorum.
O kadar insan içerisinde gülüşünü fark edebilirim, o kadar insan içerisinde ses tonunu ayırt edebilirim ve en önemlisi de o kadar insan içerisinde gözlerindeki mutluluğun sebebini sadece ben anlayabilirim. Sen hep mutlu ol sevgilim, mutluluk en çok sana yakışıyor.
Sen benim bakışına hasret kaldığım sesine özlemle bağlandığımsın. Özlemim hasretim bakmaya doyamadığımsın. Bahtıma doğanımsın. Olmazsa olmazımsın. Nefretim öfkem kinim sevincim umudum düşüm rüyam hayalim ama en çok ağlatan en çok kanatansın. Sen tarifi imkânsızımsın.
Etiketler: Sevgiliye Mutluluk Sözleri Kısa, Sevgiliye Mutluluk Sözleri Uzun, Sevgiliye Mutluluk Sözleri Tumblr, Eski Sevgiliye Mutluluk Sözleri, Sevgiliye Söylenecek Mutluluk Sözleri

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.