Sevgiliye Aşk Sözleri Kısa Anlamlı Etkileyici / Yeni Aşk Mesajları

Hazır aşk sözleri sayfamızdan sevgiliye aşk sözleri kısa anlamlı etkileyici ve yeni aşk mesajları paylaşabilirsiniz. Sayfamızın içerinde sevgiliye aşk sözleri, kısa aşk sözleri, anlamlı aşk sözleri, etkileyici aşk sözleri sevgiliye, yeni aşk mesajları sevgiliye, facebook aşk sözleri sevgiliyi etkileyen, aşk sms sözleri, sevgiliyi derinden etkileyici aşk sözleri ve aşk mesajları, çok aşk mesajları sevgiliye , aşk sözü yer alıyor.

Sevgiliye Aşk Sözleri Kısa Anlamlı Etkileyici / Yeni Aşk Mesajları

Sevgiliye Aşk Sözleri Kısa Anlamlı Etkileyici / Yeni Aşk Mesajları
Sevgiliye Aşk Sözleri Kısa Anlamlı Etkileyici / Yeni Aşk Mesajları

» Bana yaşamak Değil Sadece Sensiz nefes Almak bile Yasak bebeğim, Sensiz Nefes Almak Yanında Elini Tutmaktan Daha Zor Sevgilim.

» Yaşamakmı benimkisi Söyle Sevgili? Seni gördüğümden beri Çekiyorum Aşk Derdini, Sana Söylemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum Belki Ama 2 kelime Kurdum içimde Seni Seviyorum… Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez içimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin içimde Ebedi Kimse Durduramaz içimdeki Sevgini Seni Seviyorum..

» Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum..

» Yapmam gereken en son şey sana aşık olmaktı . Ve ben yine sondan başladım.

» Suç benim değil ki. Şiir kokuyordu bakışların. Yazmamak gözlerine ihanet olurdu..

» İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdım.

» Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek bulmaktır. İşte O Sensin …

» Başını Dik Tut Prenses Tacın Düşmesin.

» Kirpiklerine kadar sevdiğim insan, varlığına elhamdülillah.

» “Hani kitap okurken bir sayfada bir cümle geçerde açıp açıp okursun ya işte sende benim o takılı kaldıgım cümlemsin”

» Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

» Oysa ben ne zaman yeni bir kalem alsam kırtasiyeden.. Onu hep senin isminle denedim..

» Bir gece titreyerek uyanırsan Bil ki resmini öptüğüm andır… Bir gün yaşlar süzülürse o gözlerinden Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır…

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıI oIsa…

» Seni nekadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi. 

» Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. 

» Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bil ki ben ölmüşüm. 

» Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem… 

» Seninle olmanın en yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Can Yücel

» GüIIer Hep EIIerinde Açsın Ama DikenIeri Batmasın. Sevda Hep Seni BuIsun Ama Seni YaraIamasın. MutIuIuk Hep Yüreğine DoIsun Ama Beni Unutturmasın.

» Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… 

» Bir gün sen oImaz isen yanımda biI ki ben o gün can veriyorum demektir, sensizIik benim için hayat değiI öIüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim. 

» Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim.. 

» Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

» Sen ve sevgim, süresiz bir ɑyrılık ızdırɑplɑr, işkenceler bu “sensizlik” o gülen yüz, o gɑmzeler, siyɑh gözler dɑhɑ neler şɑrkıdɑ sen, şiirde sen, bestede sen, velhɑsıl sen sen sen!

» Tıka basa sevmişim seni. Ağzımı her açtığımda; Dudaklarımdan kelime kelime dökülüyorsun !.. Eksilmenden korkuyorum !.. Ne mi yapıyorum ?.. Konuşmuyorum, yazıyorum. 

» Beş dakika Sarılıp koklamak için ömrümü yoluna Edeceğim Biri var… 

» Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın. 

» Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN. 

» Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin 

» Dudaklarını alkole mi bandırıyorsun ; Gülüşün sarhoş ediyor beni ..!

» Zira, benim gökyüzümde senden başka bulut yok… 

» Öyle çok kelimelere gerek yok, Sessizliğimin sesi, Dualarımın aminleri ol yeter..

» Senin için O kim dediler? “Hayattaki Gülen Yüzüm” dedim… 

» Keşke seni kopyalayıp yanıma yapıştırabilsem.

» Bal Gözlüm benim Cennetim benim Yalan Dünyadaki Tek Gerçeğimsin, Dünyadaki tek Gerçeğim Oldun yalan Dünyayı Unuttum…

» Dünyanın 7 Harikası biLe Senin yanında Değersiz Kalır Aşkım Sen Benim içimdeki Dünyamın Tek Harikasısın!

» Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek . Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm. 

» Sen yaşadıkça keşfedilen Bir Dünyasın benim için Aşk Çiçeğim Seviyorum Seni Herşeyim. 

» Gökyüzünde bir yıldız gördüm sen zannettim. O yıldız senin göğe yansımamış, bunu gözlerine bakınca fark ettim. 

» Nisan yağmuru yılanın ağzına düşünce zehir, midyenin ağzına düşünce inci olurmuş. Sen neyin yağmurusun ki yüreğime düşünce HERŞEYİM oldun!… 

» Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

» Sahilde oturmuş denize bakan içtiği sigarayı tersten yakan yakasız gömleğe kravat takan bir isyankar görürsen beni hatırla.