Sevgiliye Aşk Dolu Sözler

Sayfa İçeriği: Aşk Dolu Sözler Damar, Aşk Dolu Sözler Anlamlı, Aşk Dolu Sözler Kısa Öz, Sevgiliye Aşk Dolu Sözler Kısa, Sevgiliye Aşk Dolu Sözler Uzun, Sevgiliye Aşk Dolu Sözler Tumblr

Biz size en güzel aşk sözlerini hazır ettik. Bu sayfada sevgiliye aşk dolu sözler hazır ettik. Bu aşk dolu sözleri kısa mesajla yolla ya da sosyal medyada paylaş ne yapmak istersen onu yap.

SEVGİLİYE AŞK DOLU GÜZEL SÖZLER

Sevgiliye Aşk Dolu Sözler
Sevgiliye Aşk Dolu Sözler

Manşet: Yum gözünü aç elini, yüreğim senindir.


En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.
Dünyanın en güzel ritmi, onun senin için çarpan kalbidir.

Aşk çoraba benzer; çifttir ve birbirine uymalıdır.

Sevdim. Çünkü; bir tek sana sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.

Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim; cennette köşküm olurdu.

Bir delinin seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme.

Sonunda sen bir gün gelirsin diye, çok şeyin adı küçük yazıldı. Cemal Süreya

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Birisi girer hayatına kokusuyla uyuyup sesiyle uyanmak için her şeyini verirsin.

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin.
Gözler inden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. Gözlerinden doğup yanaklarından süzülüp dudak larında ölmek için.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Sen benim hayatımda olduğun sürece ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

Rüzgar alabildiğine hırçın yağmur alabildiğine inatçı yüreğim ise onlara inat sanki bir liman tıpkı gözler indeki huzur gibi.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Ağırdır sevme lerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencere ne vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kur duğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Mürekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım!
Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

Aşkım gökyüzü nde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç parlak lığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

Ne seni unuttur acak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unuttur maya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım!

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni kalbimi ümit etmeyi. Seni sevdim sensin diye. Kalbimi sevdim seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim belki seversin diye.

Bir gün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkansız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

Gece midir insanı hüzünlendiren Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçek leri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Bir şiir yaz bana içinde alabil diğince mutluluk olsun ayın gölge sinde unutulan sevgi tohum larıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimde ki sevgiliyi anlatsın yağan yağmur larla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Sevmiyorum şu saatin sesini akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.