Seni Seviyorum Mesajları

Sevdiğinize sevginizi anlatmakta zorlanıyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfamızda sizler için en seni seviyorum mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Bu sayfada yer alan seni seviyorum sözlerini facebook ve twitterdan da paylaşabilirsiniz.Seni Seviyorum Mesajları Kısa, Seni Seviyorum Mesajları Uzun, Seni Seviyorum Mesajları Facebook, Seni Seviyorum Mesajları 2019, Seni Seviyorum Mesajları Sevgiliye

Seni Seviyorum Mesajları


Allah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben.
Besmelesiz başladım diye mi doyamıyorum seni sevmeye…
Sevmek için yürek, sürdürmek için emek gerek.
Başladığım işi yarım bırakmam ben, bugün de seviyorum seni.
Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.
Bu günü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir.
Herkesi sevebilirdim. Sevmeye senden başlamasaydım.
Çok ağır konuşurum. Seni seviyorum derim, kaldıramazsın.
Sevmek sevdiğim belki bir gün okur diye şair olmaktır.
Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…
Durup dururken seni seviyorum işte. Sevip duruyorum.
Sevgili, hiçbir zaman ‘ben de’ sözcüğüyle yetinemez. ‘Ben de seni seviyorum’u ister.
Allah’ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın…
Ey gönlümün sol yarısı! Aklıma koydum seni, aklım almadı, kalbime koydum seni, sana doymadı…
Sen olmayınca çikolata bile mutlu etmiyor beni. Düşün işte ne kadar seviyorum seni.
Ben seni seviyorum, gizlice. El pençe duruyorum, yüzüne bakıyorum, söylemeden tek hece.
Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!
Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebilmek için geldim bu dünyaya… Seni seviyorum biriciğim.
Ne cevap verir diye söylemekten korktuğunuz; ‘Seni seviyorum’ cümlesi, bir soru değil ki cevabı olsun.
Her şey biliyor her şey, sen biliyor musun bakalım seni nice sevdiğimi? Üstüne titrediğimi? Geldiğimi? Gittiğimi…
Seni seviyorum diye anonim bir var, birisi ortaya atmış. Ne söyleyeni belli, nede sahip çıkan var.
Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.
Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.
Aylar geçip yıllar olsa da, yıllar geçip zaman dolsa da, aşkın arzuları beni boğsa da, bir gün seversin diye bekleyeceğim…
Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
Aşk gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkânsız varsa orayı sever.
Seni beklemekle geçse de ömrüm, şu fani dünyada kalmasa günüm, senden uzakta ölürsem bir gün, ahirette seni bekleyeceğim…
Bir belaya çattık, nasıl bitirmeli, gitar kımıldadı mı zaman deliniyor, kimi sevsem sensin, hayret, kimi sevsem sensin, senden ibaret.
Ben senin en çok gözlerini sevdim. Kâh çocukça mavi, kâh inadına yeşil… Aydınlıklar, esenlikler, mutluluklar. Hiç biri gözlerin kadar anlamlı değil…
Deli gibi tartıştığınız anda ‘SENİ SEVİYORUM’ diyen biri olmalı hayatınızda umut verip yarı yolda bırakanlardan değil.
Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.
Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler… Seni seviyorum!
Sevmek seviyorum demek değil yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir.
Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.
Biri var! Çokların, çokluğunu anlatmaya yetmediği kadar çok sevdiğim. Bütün sevme haklarımı kullandığım. Şimdi çok özlediğim, çok özel biri var!
Bir gün bana soracaksın ben mi dünya mı diye. Ben dünya diyeceğim ve sen küsüp gideceksin ama bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam sensin.
Sana ne demeliyim bilmiyorum güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.
Ben senin en çok gülüşünü sevdim, sevindiren, içimde umut çiçekleri açtıran, unutturur bana birden acıları, güçlükleri. Dünyam aydınlanır sen güldüğün zaman…
İçimdeki sevgiyi anlatsam sana ne günler alır nede aylar alır içimdeki sen kelimesini, sen ben bir an değil her an düşünüyorum seni çok seviyorum.
Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkâr-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim…
Seni bulmaktan önce aramak isterim, seni sevmekten önce anlamak isterim, seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep, hep yeniden başlamak isterim.
Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…
Sende; ben, imkânsızlığı seviyorum. Güneşli bir ormana dalar gibi dalmak gözlerine. Ve kan ter içinde, aç ve öfkeli ve bir avcı iştahıyla etini dişlemek senin. Sende, ben, imkânsızlığı seviyorum, fakat asla ümitsizliği değil…
Ben senin en çok bana yansımanı sevdim. Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni mertliğini, yalansızlığını, dupduruluğunu sevdim. Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni…
Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.
Sensin gökten gelen oklara hedef; oyası ateşle işlenen gergef. Çekme üç beş günlük dünyaya esef! Dayan kalbim üç beş nefes kadarcık! Seni seviyorum aşkım.


Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz. 
www.guzelsoz.net