resimli damar sözler

Ve şimdi cebimde inatçı bir umut, gözlerimde teslimiyetçi bir yağmur, yer gök beni anlar beni dinler. Sus.. Ne olur sus! Ne merhameti var gözlerinin nede şefkati! Bakma öyle içimde koca bir şehir kan ağlıyor.


Bir gün bu sigara yüzünden öleceğim, Sonra Bir sigara yakıp geçmişimi düşüneceğim…
Masal gibiydi seninle yaşadıklarım, bitmesini istemezdim hiçbir zaman bu rüyanın… Gidişinle yaşama sevincimi elimden aldın ve şimdi kırık bir kalp ve gözü yaşlı bir hayat bıraktın…


Gökyüzü gibi mavi sana olan sevgim, güneş kadar sıcak senin için atan kalbim. Senden başkası haramdır bana sevgilim, ya sen ya ölüm bundan sonra kaderim..

Gözlerimden akan yaşlar sadece senin için, kalbimin atışında bile adını zikrederim sevgilim. Senden önce yoktum artık hayalinle bile yaşar oldum, seni sensiz yaşamak ise acılara direnmek gibi boynumun borcu oldu.

O Kadar zorki seni sensiz aynı şehirde yaşamak, baktığım heryerde anılarımızı hatırlamak… Kalbime hançer vuruyor dünlerimiz, seni sensiz yaşamak kolay mı söyle sevgilim..

Gün gelir acılar biter, gün gelir gidenler geri gelir, belki bugün belki yarın umutlar tükenir, ama bilirim en zor günlerimde bile senden vazgeçmedim biriciğim.
Ne kadar acı olsada gidişin, bir gün geleceksin! Seni sensizliğinde yaşarken sevgilim acıların en büyüyüğünü çekiyorum bilemezsin sevgilim.


Gitmek bukadar kolaysa senin için, bende adını silerim senden vazgeçerim! Şimdi son kez söylüyorum sana, 2. bir şans yok bu oyunda…
Gitmeseydin dünyamdan, gitmeseydin yarınlarımdan, şimdi bir kucak dolusu gözyaşı ile haykırıyorum gecelerimin sensizliğine..
Nefessiz kalmak gibi sensiz olmak, ölüye sarılmak gibi sensiz gecelerimde hayaline sarılmak… Şimdi daha iyi anlıyorum sensizlik bana en büyük ızdırap sevgilim..

Acılarımın içinde büyütüyorum artık seni… Her gözyaşımda adın var yalancı sevgili.. Aklıma geldikçe seni seviyorum kelimesi, dertlerime dert biniyor sensin tek sebebi…


Yalnızlığımın adı sensin artık.. sensizliği yalnızlığımla değiştirdim.. zaten sende yoksun yanımda sensizlik benim tek gerçeğim sahte sevgilim…


Elimden fazlası gelmiyor artık, yaşama sevincimi içimden aldın yeter artık!!! Her yalanın yeni bir başlangış, her başlangıcın sonu yeni bir ayrılık…