Regaib Kandili Mesajları

Bu sayfada sizler için en Regaib Kandili mesajlarını hazırladık. Sayfadaki anlamlı Regaib Kandili mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşın.
Sayfa İçeriği: Regaib Kandili Mesajları Kısa, Regaib Kandili Mesajları 2019, Regaib Kandili Mesajları Yeni, Regaib Kandili Mesajları Facebook, Regaib Kandili Mesajları Anlamlı, Regaib Kandili Mesajları İndir, Regaib Kandili Mesajları Arapça
Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandili Mesajları

Kandiliniz mübarek olsun, dualarda buluşmak üzere.
Bu gece ihsanı bol bir gece, Regaip kandiliniz kutlu olsun.
Mübarek aylara selam olsun. Selam olsun Ey Regaip.
Bu gece huzur ve müjde gecesidir. Regaip Kandiliniz kutlu olsun.
Her şey olacak dua edince. Regaip kandiliniz hayırlı olsun.
Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.
Bugün ellerini semaya, gönlünü Mevla’ya aç. Regaip Kandiliniz kutlu olsun.
Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği Regaip gecemiz mübarek olsun.
Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip kandiliniz mübarek olsun.
Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.
Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Regaip kandilini kutlarım, Allah’a emanet olun.
İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Regaip Kandilinizi Kutlarım.
Bu gece Regaip gecesi, dua edelim. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız af olsun. Hayırlı kandiller.
Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.
Regaip kandilinizi tebrik eder. Cenab-ı Allah (c.c.)’tan tüm insanlık alemine hayırlar getirmesini dilerim.
Mübarek kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.
Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Regaip kandiliniz kutlu olsun.
Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın âminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. İyi Kandiller.
Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kandiliniz mübarek olsun!
Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz mübarek olsun.
Bu mübarek gecede, dua ikliminde, rahmet yağmurlarıyla sağanak sağanak ıslanmak dileğiyle… Hayırlı kandiller.
Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.
Mübarek kandilinizi kutlarım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi Kandiller dilerim.
Sevdiklerini ara, kaybettiysen git bul, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet. Çünkü bugün kandil. Kandiliniz mübarek olsun.
Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.
Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu Mübarek Regaip geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
Binlerce çiçek var ama gül başka. Milyonlarca insan var ama dost başka. Milyarlarca gün var ama bugün başka. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.
Bu değerli Regaip Kandili gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah (c.c.) tüm dualarınızı kabul etsin.
Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
Ellerini aç melekler gül koysun, gülü kokla ki kalbin sevgiyle dolsun. Bu dünya sana ve sevdiklerine cennet olsun. Hayırlı kandiller dilerim.
Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.
Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rab. Regaip kandiliniz mübarek olsun.
Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.
Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.