Pazar Günü Sözleri

Sayfa İçeriği: Pazar Mesajları Kısa, Pazar Sözleri Kısa, Güzel Pazar Sözleri, Komik Pazar Sözleri, Pazar Günü Sözleri, Pazar Sözleri Face, Pazar Mesajları Komik, Pazar Mesajları Dostlara, Güzel Pazar Günü Sözleri


Biz bu sayfada sizler için en güzel Pazar sözleri hazır ettik. Bu güzel Pazar günü ile ilgili sözleri kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın tercih sizin ne yapmak isterseniz onu yapın.

GÜZEL PAZAR SÖZLERİ

Pazar Günü Sözleri
Pazar Günü Sözleri

Manşet: Mutlu bir Pazar günü dilerim. Ama pazartesiye karışmam.


Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim. Mutlu pazarlar.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

Pazar günü yapılacak en güzel şey hiçbir şey yapmamak.

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

Bir Pazar sabahı yanımda uyanmalı, yüzüme açılmalı gözlerin.

Sabahın bütün güzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, günün aydın olsun.

Bugünün tüm güzellikleri seninle olsun. Günaydın, iyi pazarlar.

Hadi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş. Güzel bir pazar dilerim.

Bu Pazar da yine evde çılgınlar gibi çay içiyorum. Bu heyecana kalp dayanmaz.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar. Hayırlı pazarlar.

Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

Günaydın bir tanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun. Mutlu pazarlar.

Pazar Mesajları Kısa, Pazar Sözleri Kısa, Güzel Pazar Sözleri, Komik Pazar Sözleri, Pazar Günü Sözleri, Pazar Sözleri Face, Pazar Mesajları Komik, Pazar Mesajları Dostlara, Güzel Pazar Günü Sözleri

Dostluk ne sadaka nede söz ister, dostluk yürek harbilik cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.

Güneşi senin için ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, günaydın.

Sabah uyanınca gözlerimi açıp seni izlemek, dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim balım. Mutlu pazarlar.

Bugün günlerden evde pinekleme bol kahve içme yataktan kalkıp salonda yatma film izleme günüdür.

Bu Pazar da çok eğleniyorum. Biraz odamda takıldım biraz misafir odası derken hop şimdi de mutfaktayım. Çılgınlık diz boyu.

Güzel bir Pazar sabahına uyanan kişiler sevdikleri için pazar gününe özel kısa günaydın mesajları çekebilirler.

Birinizde çıkıp demiyor ki bugün Pazar, sen şimdi sıkılırsın gel sinemaya, yemeğe gidelim. Tüm masraflar benden yazıklar olsun.

Her Pazar birlikte çay keyfi yaptığınız sevdikleriniz olsun. Varsın çayınız soğusun, sohbetiniz sıcak olsun. Mutlu pazarlar.

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti, bugünü de seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım. Mutlu pazarlar.

Dertler olsa da ömrümüzde ışık bitmez kalbimizde yine gülerek başlayacağız bu güne günaydın olsun bir taneme. Mutlu pazarlar.

Ruhum her gün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın bir tanem. Güzel Pazar geçirmen dileğiyle.

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın. Mutlu pazarlar.

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın. Mutlu pazarlar.

Bu sabah mavi bulutları avucuna mutlulukları kalbine sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim. Mutlu pazarlar.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın. Mutlu pazarlar.

Güzel bir gün umut dolu neşe dolu arkadaşça yaşam dolu değerli bir gün ılımlı nedensiz bir pazar günü olması dileği ile günaydınlar olsun.

Bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın.

Küçücük bir günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bir günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, buda bir sevgiliye günaydın. Mutlu pazarlar.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına günaydın aşkitoma. Mutlu pazarlar.