Özür Dileme Sözleri

Sayfa İçeriği: Özür Sözleri Damar, Özür Sözleri Sevgiliye, Özür Sözleri Uzun, Özür Dileme Sözleri Kısa, Özür Dileme Sözleri Facebook, Özür Dileme Sözleri Anlamlı

En güzel özür dileme sözlerini size bu güzel sözler sayfasında hazır ettik. Bu güzel ve anlamlı özür dileme sözlerini kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın ne yapmak isterseniz onu yapın.

EN GÜZEL ÖZÜR DİLEME SÖZLERİ

Özür Dileme Sözleri
Özür Dileme Sözleri

Manşet: Affet beni akşamüstü, gölgem uzarken. Öğleden sonra affet, ne zaman istersen.


Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet…

Bir daha şakamı asla, rahat ol bundan sonra, moralin bozuksa, gülmen için senden özür diliyorum.

Affetmek büyüklüktür sen de büyük bir insansın ben de eşeğim. Beni ne olur affet.
Ağladıysan ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Ne varsa bilmeden yaşanan, yorgun argın soluklanan elde olmadan yaşlanan, yaşamdan özür dilerim.

Neden hüzünlüsün söyle güzelim, sen iste yeter canımı veririm sana yalanım yok yemin ederim bilme den kırdıysam özür dilerim.

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim.

İnsanın özünde vardır hata yapmak bir erdemdir özrünün farkına varmak daha büyük erdem de özür dilemek aslolan hatasını kabul etmek.

Sen günüme doğan güneş gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyorum ve seni kırdığım için çok özür diliyorum.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum özür diler im! Seni sevdiğimi düşün ve beni affet.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı? Beni affet özür dilerim.

Bugün ilk defa üzmüştüm seni bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni.

Bu çok ciddi bir mesajdır içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim! Seni çok seviyorum ne olur beni affet.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet.

Seni ben bilerek ezer miyim hiç sevdiğim o kalbi kırar mıyım hiç taptığım mıhrabı yıkar mıyım hiç özür dilerim özür dilerim.
Yaptığım hatadan dolayı özür diler bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun. Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşk ımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

Özür dilerim geçerken ezdiğim çiçek bilmeden öldürdüğüm böcek selamsız geçtiğim Güneş sev diğim kadın hepinizden özür dilerim.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Nedense gözlerin dargın bakıyor sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaşlar akıyor bil meden kırdıysam özür dilerim.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sevgilim ne olur darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar sözüm yok sana bir site min bile yürek yakıyor.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Söyle güzel kalbin affetsin beni bir sayfa açalım tertemiz yeni. Çok özür dilerim kırdıysam seni şuan çektiğimi Allah biliyor.

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime. Seni seviyorum.

Aşkım bir tanem seni kırdığım için çok özür dilerim söylediklerim için çok pişmanım ne olur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.

Ne kötülük gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden. Artık suçumu anladım, senden ayrı çok ağladım, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden.

Sen benim canımsın düşmesin yüzün öyle hüzün dolu bakmasın gözün bizle ilgisi yok ettiğim sözün inan bana aşkım içim sızlıyor.
Seni seviyorum sen ne kadar terslesen de seninle hayaller kuruyorum. Sen beni affetmesen de ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesen de.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim inan ki istemeden oldu. Çoook ama çoooook özür diliyorum senden.

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çare sizce. Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim. Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

İnatlaşıp kırmak da nereden çıktı bir sözün bütün hayaller imi yıktı, sevmek ne anlama gelir bilir misin? Kalbini kırsa da onu sever misin? Bir gül düşün ki dalından koparılmış, uğradığı hakaretten çok yıpranmış, gülü yeniden canlandırmak gerekir özür dilemesini de bilmelidir.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.