Öpmek İle İlgili Sözler

Bu güzel sayfada sizler için öpmek ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazırladık. Sayfadaki öpüşmek ile ilgili özlü sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşın.Öpmek İle İlgili Sözler Kısa, Öpmek İle İlgili Sözler Tumblr, Sevgiliyi Öpmek İle İlgili Sözler, Yanaktan Öpmek İle İlgili Sözler, Öpmek İle İlgili Güzel Sözler, Alnından Öpmek İle İlgili Sözler, Öpüşmek İle İlgili Sözler

Öpmek İle İlgili Sözler

Öpmek İle İlgili Sözler

Gülüşünden öperim sevdiğim, her şeyim.
Bir kadının ellerini öpmek, ruhuna aşkı işlemektir.
Önce öp sonra doğur beni. Cemal Süreya
Öpüşmek, hatta havayı öpmek bile güzeldir. Drew Barrymore
Seni öpmek, gökyüzünü öpmek gibi mavi bir şeydi.
Öperken koklayan insanın, özlerken burnunun direği sızlar. Cemal Süreya
Sürekli öpücük dağıtan insanlar umutsuzca tembeldirler. Bob Hope
Yasal bir öpüşme asla çalıntı bir öpüşme kadar güzel olamaz. Guy de Maupassant
Boynuna konduramadığım her bir öpücük için özür dilerim sevgilim.
Bir damla gözyaşın olmak isterdim. Yanaklarından süzülüp dudaklarından öpmek için.
Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme.
Aşk kız arkadaşının dudağından öpmek kadar ucuzsa bende o aşkı satacak kadar şerefsizim.
Dudaktan öpüp her şeyimsin diyeni değil alnından öpüp helalimsin diyeni seveceksin.
Yarı gönül vermemeli sevgili sonunda sevmeyecekse, hele yarı dudak hiç doyasıya öpmeyecekse.
Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni.
Avucumu öpüp “benim evim burası” dedikten sonra elimi kalbine koyan adama nasıl aşık olmam?
Yanağımdan öpüp kaçacak kadar korkak değil, yüreğimde duracak kadar mert olmalıydı yüreğin.
Akıllı bir kız öper ama sevmez, dinler ama inanmaz ve terk edilmeden önce terk eder. Marilyn Monroe
Ne eksikse sen tamamla, son derece yorgunum. Çok uykum var, öp beni. Öpersen ne güzel uyurum.
Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
Hayatta bazı güzel şeyler görünmez; bu yüzden öpüşürken, ağlarken veya hayal kurarken gözlerimizi kapatırız.
Dudaklarında gözüm yoktu oysa. Kalbini istemiştim bir tek. Tek hayalimdi; alnından bir öpücük kondurup “helalimsin” demek.
Dudaklarına uzandı çocuğun, İstanbul’u öper gibi öptü: Sevgiyle, hasretle, burnunun direkleri sızlayarak.
Ve ben senden kilometrelerce uzaktayken, dudaklarının üzerinde bir tatlı öpücük hissetmen için seni düşünüyorum gözlerimi kapatarak.
Ne güzeldi seninle tuttuğumuz takımların maçını izlemek. Sen takımınız yenildiğinde bizim takıma söverken dudağından öpmek.
Saçlarından ödünç ver. Dört bahar geçti. Çiçek kokusu öpmedim. Çok oldu mutluluktan vazgeçeli. Gülüşünden ver ömrümden al. Ceyhun Yılmaz
Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından, her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin. Seni seviyorum.
Yaşamanın son olduğu yerdeyim yani seninle birlikteyim´Hiç görüp, dokunup, öpmediğin birine aşık oldun mu? Olsan bilirdin aşkın ne olduğunu.
Boş ver! Şimdi gözyaşlarımı silmeyi gücün yeterse kahkahaya boğ beni bırak yanaklarımı dudaklarımı. Gücün var ise yüreğimden öp beni.
Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?
Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!
Dudakları boynumda nabzımı hissediyordu. Hızlandığını, heyecanlandığımı biliyordu. “Nabzını öperim” dedi ve de öptü. Ben nasıl rahat uyuyayım şimdi?
Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, akşamları balkona çık, gözlerini kapat, rüzgar benim yerime öpecek seni.
Öyle bir yerin düşünü gördüm ki: İnsanlar sabah uyandıklarında hâlâ hayatta olduklarını fark edip, günaydın demeden önce birbirlerini öpüyorlardı. Küçük İskender
Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür.
Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden, öpmeyeceksin dudaklarımdan, sevmeyeceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri, benden başkasını da alacaksın sevgilim.
Gözlerin dalarsa bil ki düşündüm seni, kulağın çınlarsa bil ki andım seni, gece uyanırsan bil ki resmini öptüm, gözlerinden yaş damlarsa bil ki sensiz öldüm.
Küçük çocuklar, annelerinin öptüğü yaraların iyileşeceğine nasıl inanırlarsa, birbirine aşık insanlar da,küçük bir öpücüğün bulutları yok etme gücüne inanırlar. Ve her şey, inanmakla başlar.
Gözlerinden öperim. O güzel burnuna yıldızlarca öpücü. Kendine iyi bak. Bir daha hiçbir ana doğuramaz seni. Bir daha hiçbir cihan bulamaz seni. Tekrar öperim. Ahmed Arif
En yakın deniz kenarına atıyorum kendimi. Her dalga halime üzgün. Her dudakta bana tebessüm. Ne vardı diyorum ah ne vardı. Şu kaldırımda resmin olsaydı. Eğilip öperken ben görenler. Varsın dileniyorum sansaydı.Ceyhun Yılmaz
İlk önce: Benli gözlerini öptüm. Sonra gözlerimin değdiği her yeri. Böyle başlamaz mı sevişmek? Bir sevda için ölüp ölüp dirilmek. Yalnızlığına inanıp bir anıyı hatırlayıp bir bukle öpücük kondurmak yanağına.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.