Ölen Kardeşe Sözler

Sayfa İçeriği: Ölen Kardeşe Sözler Kısa, Ölen Kardeşe Sözler Uzun, Ölen Kardeşe Sözler, Ölmüş Kardeşe Sözler, Ölen Kardeşe Duygusal Sözler, Ölen Kardeşe Özlem Sözleri, Ölen Kardeşe Sözler Facebook

Bu güzel sayfada sizler için ölen kardeşe söylenmiş en güzel sözleri hazırladık. Sayfadaki ölen kardeşe anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

ÖLEN KARDEŞE ÖZLEM SÖZLERİ

Ölen Kardeşe Sözler
Ölen Kardeşe Sözler

Manşet: Sensizlik çok zormuş be kardeş, sen olmayınca bir yanım hep eksik oluyor benim.


Hiçbir şey yolunda gitmedi ama sen neden gittin kardeşim?

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var canımdan çok sevdiğim biricik abim gibi.

Benim canımdan çok sevdiğim nur yüzlü abim kabrin nuru pür, mekanın cennet olsun.
Güzel abim yokluğun çok soğuk ve acı sensizlik kocaman bir boşluk sensiz bir hayat bomboş yaşamak gibi.

Canım abiciğim benim hayatımın tadı da, tuzu da senmişsin. Sensiz bu hayatın ne tadı var ne de tuzu.

Belki zamanla geçer dedim, sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım.

Bu hayata yorgunum, kırgınım, bu kadere dargınım, küskünüm. Her gün giderek artıyor sana olan özlemim.

Daha biz seninle büyük işler yapacaktık, büyük hayallerimizi gerçekleştirecektik. Böyle gitmek oldu mu be güzel abiciğim.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimsenin kardeşim.

Kardeşim benim çok özledim seni; seninle aynı masada yemek yemeyi, aynı evin içinde boğuşmayı, sonrada aynı odada uyumayı özledim.

Ne zaman bir cenaze görsem, ne zaman ölüm lafını duysam hemen seni hatırlıyorum, yüreğim yanıyor, kalbim sızlıyor.

Yokluğunun ilk yılı oldu ama senin yokluğunun acısı bende ilk günkü gibi taze. Bir yıl boyunca seni düşündüm, senli günlerimi düşündüm. Ben hep seni özledim.

Mutluluk adına bu hayatın bana verdiği her şey, meğer sende saklıymış. Yaşadığım her şey seninle güzelmiş. Mekanın cennet olsun güzel kardeşim.

Sizin hiç abiniz öldü mü? Bu dünyadaki en candan arkadaşınız, dertlerinizi, mutluluğunuzu paylaştığınız, sıkıştığınız zaman yardımınıza koşan abiniz öldü mü?

Kardeşim sen bizim bir tanemizdin aramızdan böyle zamansız ayrılman bizi derinden yaraladı. Sensiz bir hayat bom boş bir dünyadır artık benim için.

Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel, gel de birazcık sana olan özlemim dinsin kardeşim.

Ben seni öyle çok seviyordum ki canım abim sana hiçbir zaman doyamadım. Senin aramızdan ani ayrılman beni derinden üzdü, yüreğimi parçaladı.
Canım abiciğim sen aramızdan ayrılalı yıllara oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadım. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyorum. Seni çok özledim.

Allah’ım sevdiğim insanı canım kardeşimi bu gece rüyalarıma gönder. Onu çok özledim rüyamda ona sıkı sıkı sarılmak ve özlemimi biraz olsun gidermek nasip et.

Sensiz günler gelip geçiyor, mevsimler değişiyor, yıllar su gibi akıp gidiyor ama sana olan özlemim geçmiyor, hala günlerimde seni arıyor, hep gözlerim uzaklara dalıyor seni anıyorum.

Bak kaç sene oldu sen aramızdan ayrılalı ama yaram hala kabuk bağlamadı. Sen ölünce hayatımda kocaman bir boşluk açıldı ve o boşluk bir daha dolmadı. Seni çok özledim abiciğim.

Canın sıkıldığı zaman beni ara diyordun.Söyle şimdi canım sıkıldığı zaman, seni özlediğim zaman kimi arayayım. Bak şimdi senin yanında mezarının başındayım. Yaşadıklarımı bir bir sana anlatıyorum benim güzel abim. Ama sadece ben konuşuyorum.

Seninle birlikte yaptığımız her şey, seninle birlikte gezdiğimiz her yer bana seni hatırlatıyor. Uzaklara bakıyorum gözlerimin önüne sen geliyorsun. Seni çok özlüyorum canım kardeşim.

Bana dediler ki ölenle ölünmez zamanla alışırsın böyle yaşamaya alışman gerek dediler. Ama ben aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen senin yokluğuna alışamadım. Ne senin yoluğuna alışabildim ne de sensiz kaldığım yerden hayatıma devam edebildim. Senin olmadığın bir hayattan ne bekleyebilirim ki.