Manzara İle İlgili Sözler

Bu güzel sayfamızda sizler için manzara ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazırladık. Sayfamızdaki anlamlı mazara sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile paylaşabilirsiniz.Manzara İle İlgili Kısa, Manzara İle İlgili Sözler Facebook, Manzara İle İlgili Sözler Tumblr, Manzara İle İlgili Dini Sözler, Manzara Aşk Sözleri, Deniz Manzara Sözleri, Manzaralı Anlamlı Sözler, Manzara İle İlgili Özlü Sözler

Manzara İle İlgili

Manzara İle İlgili Sözler

Güzel bir manzara yalnızlığın en iyi ilacıdır.
Manzaraya talipsen yokuşunda yorulmayı göze alacaksın.
Gözlerin, gözlerimin gördüğü en güzel manzaradır.
Evin penceresinden bakan ile zirveden bakanın manzarası bir olmaz.
Eğer sen doğaya zarar vermezsen doğa sana asla zarar vermez.
Bir sen eksiktin ay ışığı! Gümüş bir tüy dikmek için manzaraya. Can Yücel
Yeni manzaralar aramak yerine yeni gözler geliştirin. Marcel Proust
Manzaraya dalar gideriz bir gün, Kadıköy’den Marmara’ya açılan bir bankta.
Bakılan manzara üzerinde bulunulan tepeye bağlıdır Fransız Atasözü
Unutma, yokuş aşağı inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir. Dan Brown
Gittiğimiz yol yol değil ama. Ne yapalım manzarası hoşumuza gidiyor.
Sen benim manzaram ol, varsın dört duvar arasında kalayım, güneş yüzü görmeyeyim.
Bir gün çay içelim seninle, çaylar benden manzara senden olsun. Orhan Kemal
Biraz Pazar, biraz uzak şehir manzarası, biraz sessizlik, biraz da çay Allah’ım! Mehmet Deveci
Benim manzaram hep senin yüzün olurdu, ama nedense hep sen kendini seyrederdin.
Çoğu insanın hayalinde vardır deniz manzaralı bir ev almak veya deniz manzaralı bir evde oturmak.
Eğer bir gün doğada yürümek istersen, sen yürüdükçe doğada seninle birlikte yürüyecektir.
Eğer iyi bir manzara yakalamışsan zamanın hızlı akması konusunda zamanla hiç anlaşamayacaksınız.
Tabiat huzura açılan gizli bir kapıdır açmasını bilene, her yer bir manzaradır bakmasını bilene.
İnsanı gördüklerinden ibaret sayma, göremediklerinde ara. İçidir hakikatin resmi, dışı sadece bir manzara. Mevlana
Bir gün batımı manzarasında buldum seni ve öyle çok sevdim ki seni, artık sen benim tek manzaram oldun.
Herkesin manzarası farklıdır; kimisi yağmur yağarken camdan bakmayı sever, kimisi güneş batarken deniz kenarında olmayı.
Canın çok sıkılırsa atla arabana bırak kendini doğanı kucağına, manzaran yeşil olduktan sonra kalmaz hiçbir hüznün, tasan.
Eğer güzel bir manzara görürsen ve hareket halindeysen dur ve izle, çünkü o manzara yıllar sonra senin anın olarak mazinde yer alacaktır.
İnsanoğlu aslında bilmeden huzuruna zarar veriyor, tabiat bize huzur verirken biz ise ona huzurun karşılığında zarar veriyoruz.
Eğer insan doğadan koparak yaşarsa stres, bunalım gibi çağın hastalıklarına daha çok yakalanır. Doğa ile iç içe yaşayan biri rahat ve huzurlu olur.
Aslan: hayatı düz yollardan yaşamayı sevmez. Uçurumun kenarından yürüyerek, manzaraya karşı, hayatı içine çeke çeke yaşar.
Yaşamın tüm çirkinliklerini unutturan tek manzara gecenin ay ışığının denizin üzerine yansımasıdır. İşte o an insan yarınlara yeni umutlarla tutunur.
Ben ne deniz manzaralı bir ev, ne gün batımını gören bir zirve manzarası istiyorum, ben sadece senin manzaranı istiyorum birtanem.
Doğduğumuz andan ölene kadar hayatımız sürekli bir yolculuktur. Manzara değişir, insanlar değişir, ihtiyaçlar değişir, ama tren hep ileri gider. Hayat bir trendir. Tren istasyonu değil. Paulo Coelho
Orman manzarası yeşildir insanı rahatlatır, ferahlatır, deniz manzarası mavidir insanı umutlandırır, neşelendirir, gece manzarası siyahtır insanı hüzünlendirir, sessizleştirir.
Öperek uyandırdım bu sabah ayrılığı. Fırından yeni çıkan bekleyişler satın aldım. Kırmızı mavi köşeli yalnızlığımı serdim masaya. Manzaraysa ayrılığa sıfır. İşte her şey hazır. Acılarımla iki lafın belini kırdık. Yokluğunda bir kuş sütü eksik.Yalnızlığım ve ben; seni çok bekledik.
Günün her anı güzel manzaralar sunar bunları görmesini bilenlere, sabah güneşin doğuşu ayrı bir manzara, batışı şahane bir manzara, gecenin yıldızları ise parlayan bir manzaradır.
Hani hep derler ya eskiler çok sağlıklı ve uzun ömürlü oluyorlar diye. Peki, hiç düşündünüz mü neden? Neden mi? Çünkü eskiler doğal ürünlerle besleniyor ve doğa ile iç içe yaşıyorlardı. Stresin olmadığı, gürültü kirliliğinin olmadığı, sadece doğal seslerin bulunduğu bir ortamda yaşıyorlardı.
Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.