Karışık Duyguları Anlatan Güzel Sözler

Bu güzel sayfamızda sizler için karışık duyguları anlatan güzel sözleri hazırladık. Sayfamızdaki karmaşık duyguları anlatan anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Karışık Duyguları Anlatan Kısa, Karışık Duyguları Anlatan Sözler Facebook, Karmaşık Duyguları Anlatan Sözler, Anlamlı Duygu Dolu Sözler, Duygular Üzerine Sözler

Karışık Duyguları Anlatan Güzel

Karışık Duyguları Anlatan Sözler
Karışık Duyguları Anlatan Güzel

Sevmek ölmektir bence ben de sevmiştim ölmeden önce.

Uzak diye bir şey yok paylaştığımız gökyüzü kavuşturuyor bizi!

Uçurumun kenarından olsan bile sırf bu dünyaya inat gülümse!

Duyguları açığa veren gözler olmasa, kalp hislerin mezar taşı olurdu.

Karla karışık aşk yağıyor bugünlerde ve bana dolu dolu sen düşüyorsun.

Velhasıl kelam. Hissettiğin kadar kalbinde, söyleyemediğin kadar dilindedir.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten.

Dikkat et, amalarla beni kaybettin. Keşkelerle kendini mahvedeceksin. İlhan Berk

Utanırım söyleyemem yaşadığım yalnızlığı kelimeler yetmiyor ki bu mu sevda dedikleri.

Yüzüne bakmak istediğim insanların arkasından bakakalmak ne kadar zormuş. Gidince anladım!

Anladım ki aşk; her iki tarafı da mağdur eden, yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem. Can Yücel

Artık hayallerim suya düşecek diye kaygılanmıyorum. Çünkü onlar düşe düşe yüzmeyi öğrenmişler. Cemal Süreya

Sevmek sesini duymaktı sevmek gözüne bakmaktı sevmek elini tutmaktı sevmek seni yaşamaktı. Asla unutmamacasına.

Uzaklık küçük sevgileri öldürür büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi.

Duygular dalgalar gibidir. Gelmesini engelleyemezsin ama hangisinde sörf yapacağını sen seçersin. Jonatan Martensson

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor.

Mutluluğun gözü kördür, yalnızlık sağır. Ondandır biri tökezleyerek yürür, öbürü uykusunda bile bağırır. Özdemir Asaf

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile. Ama yine de bir umut taşıyorum. Belki seven sevilir diye.

Yalnızlık gecelerin umut bekleyenlerin hayal çaresizlerin yağmur sokakların tebessüm dudaklarının sen ise yalnız benimsin!

Unuturum desem de inanma sakin ömrümce kalbimden silinmez adin. Bir sizi içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım!

Aslına bakarsanız insanı en çok acıtan şey; hayal kırıkları değildir. Yaşaması mümkün olduğu halde yaşayamadığı mutluluklardır. Dostoyevski

Sevmek mi? Hiç tatmadım? Ya gülmek? Çoktan unuttum? Yaşamak mı? Boş Ver! Aşk ne mi? Büyük Bir yalan! Mutsuzluktu, işte o benim dünyam!

Yanağına düsen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön oradayım!

Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan Mavi denize dalardım geriye bakmadan. Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni. Ta ki beni sende bulana kadar.

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

Umutlarım yıkıldı senden sonra yaşamayı haram gördüm kendime! Bu dünyadan kurtulmak istediysem de kaç defa sensiz gidemedim ölüme.

Sevgiyi sır gibi saklar gibi saklamalı ve korumalısın tereddütlerden. Sevgi bulunmaz değildir elbette. Ama bulduğun her sevgi aradığın değildir bir tanem.

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin senli günlerle takas ediyorum. Yokluğun diye bir şey yok bende ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.

Yanında benden yakın başka biri de olsa her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir yudum serinliği biriyle paylaşmak istediğinde arkana dön ben arkandaki rüzgarlarda olacağım.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.