Evlilik Yemini Sözleri

Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel evlilik yemini sözlerini hazırladık. Sayfamızdaki komik evlilik yemini sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Evlilik Yemini Sözleri Kısa, Evlilik Yemini Sözleri Uzun, Evlilik Yemini Sözleri Facebook, Evlilik Yemini Sözleri Komik, Evlilik Yemini Örnekleri, Evlilik Yemini Sözleri Resmi, Evlilik Yemini Sözleri 2020

Evlilik Yemini Sözleri,Evlilik Yemini Örnekleri

Evlilik Yemini Sözleri,Evlilik Yemini Örnekleri
Evlilik Yemini Sözleri

Tavla oynarken taşlarını kırmayacağıma söz veriyorum.

Ben araba kullanırken “ay biraz yavaş gitsen” demene sinirlenmeyeceğime söz veriyorum.

Biz tartışırken önce aç olup olmadığını öğreneceğime söz veriyorum.

İzlemeyi çok istediğin romantik komedi filmini seyrederken uyuya kalmayacağıma söz veriyorum.

Sen maç izlerken televizyonun önünden geçmeyeceğime söz veriyorum.

Birlikte oyun oynarken bunun bir oyun olduğunu unutmayacağıma ve gaza gelip seni yenmeyeceğime söz veriyorum.

Buzdolabında yarım kalmış sütü bitirmeden yeni bir kutu süt açmayacağına söz veriyor musun?

Sofrayı toplarken sana yardım edeceğime ve tabağımı lavaboya değil, bulaşık makinesine yerleştireceğime söz veriyorum.

Regl dönemim için aldığım gofret, çikolata, şeker ve bilimum tatlıları yemeyeceğine söz veriyor musun?

Hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde, yoksullukta ve bollukta, ölüm bizi ayırana kadar seni seveceğime yemin ederim.

Diş macunu tüpünü ortadan değil her medeni insan gibi dibinden başlayarak sıkacağıma söz veriyorum.

Salonun ortasına bıraktığın çoraplarını her zaman, hiç üşenmeden çamaşır makinesine atacağıma söz veriyorum. Düğün salonu bir anda sessizliğe bürünür.

Evde baş başayken “baş ağrılarımı” bahane etmemeye, her gece içkim bittikten sonra uygulayacağım şiddetin ölçüsünü kaçırmayacağıma söz veriyorum.

Ömür boyu sevmeye, tuvaleti temizlemeye, ölene kadar yemek yapmaya, kokan çoraplarını salondan toplamaya ve tv kumandasına elveda demeye yemin ederim.

Senin hayatı sevmene yardımcı olacağıma, sana her zaman sevgiyle dokunacağıma ve aşkın gerektirdiği sabrı göstereceğime yemin ederim.

Akrabalarının yanında iç çamaşırı veya pijamamla dolaşmayacağıma, perdeleri asarken merdiveni tutarak yardımcı olacağıma, maç izlerken kritik anlarda ekran önünden geçmene komşularımızı rahatsız etmeden tepki göstermeye söz veriyorum.

Hasta olmadığım sürece seninle pembe dizi izleyeceğim ve diziyi izlerken yüksek sesle yorum yapacağıma söz veriyorum. Mesela; ” Tuh Allah seni kahretmesin bu o adama yapılır mıydı?”

Seni anlamaya çalışacağıma, ev işlerini öğrenmene yardımcı olacağıma, arada sırada da olsa sana hediyeler alacağıma, bazen evde yiyeceğimiz türden yemekler hazırlayacağıma, kötü günlerinde ve hastalıkta anne-babanı arayarak sana bakmaya gelmelerine izin vereceğime yemin ederim.

Evlilik yıldönümlerimizde anne-babanı çaya davet edeceğime, nadiren de olsa TV kumandasını sana vereceğime, fırsat olursa çamaşırları yıkayıp, ütüleyeceğime, senede bir de olsa ailene telefon etmene izin vereceğime söz veriyorum.

Futbol maçlarını seni sıkacak kadar izlemeyeceğime, televizyon kumandasını arada bir sana vereceğime, fazla mesai bahanesiyle arkadaşlara uymayacağıma, kayınvalidemin ev ziyaretlerinden rahatsız olmayacağıma, özel gün ve haftalarımızı asla unutmayacağıma, arada sırada da olsa sana hediyeler alacağıma, seni daima koruyup kollayacağıma.

Pantolon cepleri ve evraklarını her gün karıştırmayacağıma, fırsat buldukça seninle alışverişe çıkıp somurtmayacağıma, ailen geldiğinde onlara mutfaktaki eşyaların yerlerini bulmakta yardımcı olacağıma söz veriyorum.

Sürekli şikayet etmeyeceğime, kredi kartlarını çökertip seni üzmeyeceğime, sık sık ağlayarak annemin evine gitmeyeceğime, pahalı hediyeler istemeyeceğime, alışveriş konusunda seni yormayacağıma, her gün sana mükellef sofralar hazırlamaya çalışacağıma, seni anlamaya çalışacağıma, hayatım boyunca seni seveceğime söz veriyorum.

Yorgun olsam dahi seninle her zaman alışveriş merkezlerini gezeceğime, almayacağın kıyafetleri deneme kabininde saatlerce deneyip zamanımızı harcamana ve tüm bunlar için sana tek kelime bile etmeyeceğime söz veriyorum.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.