En Güzel Galatasaray Marşları

Galatasaray taraftarlarının sosyal hesaplarından paylaşabileceği en güzel Galatasaray marşlarını ve Galatasaray sloganlarını da bulabilirsiniz. İşte, sizler için özenle hazırlanan UltrAslan’nın sürekli olarak kullandığı coşkulu Galatasaray sözleri, marşları, tezahüratları…

En Galatasaray Marşları

En Güzel Galatasaray Marşları
En Galatasaray Marşları
galatasaray marşları
Eğer bir gün öleceksem tabutumun üstüne sarı kırmızı güller atılıp mezar taşıma “Galatasaray Sevdalısı” yazılacaksa ölüm hoş gelsin sefa gelsin.
Yükseliyor sesimiz, ta ufuklara kadar. Şampiyonluk bekliyoruz, şanlı Galatasaray. Bundan büyük gurur yok, Cimbom’lu olmak kadar. Sevgin hiç bitmeyecek, kıyamet gününe kadar.
Şereftir seni sevmek senle ağlayıp gülmek GALATASARAY sevgisi sürecek sonsuza dek yetmiyor ki stadılar kalbimiz senle çarpar layıksın bu sevgiye şanlı GALATASARAY.
Kanaryayı koymuşlar altın kafese kupa kupa diye ötmüş.
Kim olmaz ki cimbomun uğruna olmaz ki feda.
Ben ömür boyu taraftarım! Ben Sarı-Kırmızıyım, ateş ve aslanım, elli bin sesin tek bir ağızdan takımının zaferi için verdiği tezahüratım, ben sonsuza dek saklanan her değerli an’ım. Ben Galatasaray’ım.
galatasaray marşları
Galatasaray kazansan da, kazanmasan da her zaman beraberiz. Bu sevgi hiç bitmez!
Galatasaray’ım kalbim sende açtı seni sevdim gönül verdim beraber doğduk beraber ölürüz.
Cimbombom diyerek sana yüz koyduk, sarının yanına kırmızı koyduk, yıllardan beridir hep senin olduk, cimbombom sen bizim her şeyimizsin.
Ölüm varmış, korku varmış, bu dünyanın sonu varmış, bizim için yoktur tasa, kalbimde sen yaşadıkça, başarılar gelir geçer, asaletin bize yeter, öyle şeyler yaşattın ki, uğrunda ölmeye değer.
galatasaray marşları
1905’den beri seni sevdi bu kalp. Seninle birlikte ilerledik seninle birlikte atacak bu kalp. En büyük Galatasaray…
Büyük takımlar aldıkları kupaları küçük takımlar ise yendikleri büyük takımları konuşur…
En Anlamlı Galatasaray Sloganları

Galatasaray için haykıran nefesler, sevgi dolu Galatasaray taraftarları, sizler için yüksek seslerle söyleyebileceğiniz en Galatasaray sloganlarını bir araya getirdik.
Yükseliyor sesimiz… Ta ufuklara kadar… Şampiyonluk bekliyoruz… Şanlı Galatasaray…
Kanım sarı kalbim kırmızı sevgi bu cimbombom.
İlk aşkım ,en büyük tutkum ,ölümüne sevdiğim terk etmeyi asla düşünmediğim.. tek kötü ettirmediğim.. sarı kırmızıdan başka renk bilmediğim… ”GALATASARAYDAN” vazgeçmediğim… Büyük bir tutkumsun benim..