Çekici Güzel Sözler Sevgiliye / Çeken Sözler Anlamlı / En Çekici Sözler

Bu sayfamızın içeriğinde hazır çekici güzel sözler sevgiliye , anlamlı çeken sözler, en çekici sözler, en güzel çekici güzel sözler, kısa çekici sözler, dikkat çekici sözler, dikkat çeken yazılar, anlamlı çekici sözler, çekici aşk mesajları, çekici aşk sözleri, çok güzel çekici mesaj sözleri, facebook çekici durum sözleri sevgiliye özel, hazır çekici mesajlar twitter paylaş ;

Çekici Güzel Sözler Sevgiliye / Çeken Sözler Anlamlı / En Çekici Sözler


Kalbimde Arama Eski Yerini Sen Gözümden Akan Sele Karıştın.
Yokluğunda Büyüttüm Bu Sevdayı,bunu Varlığına Bağışlıyorum.
Senden Başka Hiçbir Şeyi Olmayan Ben Senden Başka Herşeyi Olan İnsanlara Acırım.
Yaşamak Bir Ağaç Gibi Tek Ve Hür! Bir Orman Gibi Kardeşçesine!
Başını Göğsüme Yasladığında Tek Bir Düşmanım Vardır. Geçip Giden Zaman.
Ağladığında Gözlerinden Akan Yaş Olmak İsterdim,yanaklarını Öpmek İçin. Güneş Her Sabah Doğuyor Ben İse Sensiz Hergün Biraz Daha Batıyorum.
Ölümden Değilde Ölümlerden Korkarım,çünkü İlkinde Ben Varım,ikincisinde Sevdiklerim.
İnsanlar İçin Yalnız 3 Olay Vardır. Doğmak, Yaşamak, Ölmek! Doğduğunun Farkında Değildir. Ölüm Korkusuylaizdirap Çeker Ve Yaşamayı Unutur.
Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret Ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset Ki Daha Güzel Ağlayasın.
Hayatta En Acı Şey Merhaba Diyerek Birleşen Ellerin Elveda Diyerek Ayrılmasıdır.
Kaç Zamandır Ağlayamadım Sana Affet Beni, Her Çağrısında Başka Sesler Örttü Sesini Kalbim Seninle Özlemim Seninle Ah Bir Kavuşsam Sana Doldursam İçimi Seninle Seni Çok Seviyorum
İnsanlar Aya Benzer Çünkü Kimseye Göstermedikleri Bir Karanlık Yüzleri Daha Vardır.
Göz Sevdiğini, Gördüğünü Yitirebilir. Can Gözüyse Gördüğünü Daima Görür.
Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.
Bir Silahım Olsaydı, Bir Silahım. Yoksulluğu Şakağından, Kaybetmeyi Kalbinden, Ve Sensizliği Alnının Tam Ortasından Vururdum.
Yaşadığım Hiçbir Şeyden Pişman Değilim Öfkem Yaşayamadıklarıma!
Evlilikte Başarı Yalnız Aranan Kişiyi Bulmakta Değil Aynı Zamanda Aranan Kişi Olmaktır.
Kaplanla Göz Göze Gelmiş Bir Ceylan Gibi, Ürkek Bakışlarımda Sensizlik, Iskalanmış Hayallerimde Gençliğim ,eremediğim Vuslatlarda Ümidin.
Kimsin Sen? yaşamak İsteyipde Yaşayamadığım Umutlarımsın. farkında Olmadan Yıllardır Beklediğimsin Belkide. Kimsin Sen?şen Benim Sevdiğimsin. Sevdiğimi Söyleyebildiğimsin.
Umarım Sevgime Layık Olmayan Şen Ahima Kurban Olmaya Alışırsın.
Yelkenini Rüzgara Göre Ayarla Çünkü Hayat Denizde Karşılaştığın Dalgalarla Değil Gemiyi Limana Yanaştırıp Yanaştıramadığınla İlgilenir.
Dün Yine Yıldızlarda Seni Aradım. Ama Hiç Biri Senin Olacak Kadar Parlak Değildi. senin Güzelliğini Hiçbirinde Bulamadım. ay Işığında Seni Aradım Göremedim. oysa Her Baktığım Yerde Sen Vardin. Gözlerimi Kapattım, Seni Düşündüm Seninle Oldum. Beni Hissettinmi Sevgilim. Seni Bütün Kalbimle Seviyorum.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.