19 Mayıs 100. Yıl Sözleri

Bu sayfada sizler için en güzel 19 Mayıs 100. Yıl sözlerini hazırladık. Sayfadaki 19 Mayıs’a özel 100. Yıl sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa ile paylaşın.
Sayfa İçeriği: 19 Mayıs 100. Yıl Sözleri Kısa, 19 Mayıs 100. Yıl Sözleri Atatürk, 19 Mayıs Yüzüncü Yıl Sözleri Anlamlı, En 19 Mayıs 100. Yıl Sözleri, 19 Mayıs Resimli Mesajları, 19 Mayıs Görselleri, 19 Mayıs Fotoğrafları, 19 Mayıs 100. Yıl Sözleri Facebook

19 Mayıs 100. Yıl Sözleri

19 Mayıs 100. Yıl Sözleri
19 Mayıs 100. Yıl Sözleri

Yüz yıl önce yenilmedik, yüz bin yıl da geçse yenilmeyeceğiz. 19 Mayıs kutlu olsun.

100. yılını kutlayacağımız bu 19 Mayıs’ta Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve özlemle anıyoruz.

Varlığına ve geleceğine sahip çıkan tüm Türk gençliğinin bayramı kutlu olsun.

Spor gençliğin kuvvet kaynağıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bu 19 Mayıs’ta da Atatürk’ü anıyor bayramımızı kutluyoruz. 19 Mayıs ülkeme kutlu olsun.

Bir daha gel Samsun’dan sarı saçlı mavi gözlüm. Kurtuluş mücadelesinin başlangıcının 100. Yılı kutlu olsun.

19 Mayıs 100. Yıl Sözleri
19 Mayıs 100. Yıl Sözleri

Samsun’da başlayan savaş Samsun’da bitmez. On dokuz Mayıs kurtuluş günüdür. 100. Yılı kutlu olsun.

Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti’ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Kurtuluş mücadelesinin başlamasının 100. yılında gururlu ve mutluyuz. 19 Mayıs herkese kutlu olsun.

19 Mayıs 100. Yıl Sözleri
19 Mayıs 100. Yıl Sözleri

19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir! 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için geri sayım başladı. 100. yılını kutlayacağımız 19 Mayıs’ta gururlu ve mutluyuz.

Zaferin büyüklüğü, savaşın çetinliği ile ölçülür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs 100. Yıl Sözleri
19 Mayıs 100. Yıl Sözleri

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 96.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk ). 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs 100. Yıl Sözleri
19 Mayıs 100. Yıl Sözleri

19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım, gözüm arkada kalmayacak. Zafer “Zafer benimdir” diyebilenlerindir. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Büyük Önder Atatürk ve kahraman silah arkadaşları tarafından verilen mücadele sonucunda büyük fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Rica ile merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılmaz. Türk milleti gelecek nesiller için bunu unutmamalıdır. 19 Mayıs güven sevinç hareket günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 “yenilmiş zedelenmiş yorgun ve fakir” düşmüş bir halkın vatanını sahiplenerek geleceğini yeniden kurmaya giriştiği gündür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz olduğunun bilincindeyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bundan 100 yıl önce yokluk ve sefalet içinde yaşayan Türk Milleti, Ulu Önder Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ayak bastığı gün, bağımsızlık meşalesini yakmış, esarete boyun eğmeyeceğini bütün dünyaya ispatlamıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.