Bayanları Etkileyici Sözler

Bu yazımızda bayanları etkileyen sözleri paylaşmış bulunmaktayız.Sizde bu sözleri sevdiklerinizle paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.Bayanları Etkileyici Sözler, Kadınları Etkileyici Sözler, Birbirinden güzel özenle seçilmiş etkileyici sözlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bayanları Etkileyici


Basit sevgi yerine, zor aşkı seçtim seninle, bekleyeceğim seni sevdiğim gelsen de, gelmesen de, bu kalbim hep seninle…

Merak ediyorum acaba bütün şairler de mi sana aşıktı? Çünkü her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.

Sende ne var biliyor musun? Güzel bir gülümsemen var ve bunun altında aslında iyi bir insan olduğunu söyleyebilirim.”

Basit sevgi yerine, zor aşkı seçtim seninle, bekleyeceğim seni sevdiğim gelsen de, gelmesen de, bu kalbim hep seninle…

“Ne istediğini gerçekten bilen akıllı bir kadına benziyorsun. Bu hoşuma gitti.”

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Her nefesimde sen ol istiyorum.

Sen benimsin, biz birbirimize aidiz.

Her şey seninle güzel… Soluduğum hava, yürüdüğüm yollar sana çıktığı sürece güzel. Sen benim hayatımın baharı, yaşama sebebimsin. Sensiz bir hayat düşlemedim ki ben hiç. Bugünüm de sen, yarınım da sen…

Hani güzel bir günün sabahında güneşin ilk ışıkları yüzüne vurur, kendini iyi hissederek uyanırsın ya seninleyken yağmurlu bir günün sabahında bile ben böyle hissederek uyanıyorum.

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

Her anımda seni düşünürüm, seni düşündükçe yalnızlığımı unuturum, hayalin sırdaş olur bana karanlık odamda ve adına türküler yazarım seviyorum seni aşığım sana.

Ey alfabemin en güzel harfi yâr… Gönlüm seni gözümden, gözüm seni gönlümden istiyor.

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.

Sen benim incimdin… Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum… Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm…

Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek… Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek…

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

Seninle ilgili kurduğum hayaller bile güzel… Seni düşünmesi bile içimdeki ümitleri yeşillendirmeye yetiyor, tıpkı ilkbaharda açan çiçeklere dönüyorum. Sen hep kal, ben hep ilkbaharı yaşayayım. Seni seviyorum sol yanım.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz. 
www.guzelsoz.net